Krótsza droga na olimpiadę?

ePiotrkowŚwiat Piątek, 28 lutego 202027161
Niewykluczone, że w związku z epidemią koronawirusa nasi zapaśnicy zamiast do Tokio, polecą do Londynu. Zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek i Magomedmurad Gadżijew wezmą niebawem udział w olimpijskich turniejach kwalifikacyjnych.

Jeśli uda im się awansować do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, niewykluczone, że ostatecznie mogą polecieć do stolicy Wielkiej Brytaniii, ponieważ w związku z epidemią koronawirusa rozważane jest przeniesienie olimpiady do innego kraju.

 

Kwalifikacje olimpijskie będzie można wywalczyć podczas dwóch turniejów: europejskiego (19-22 marca na Węgrzech) i światowego (30 kwietnia -3 maja w Bułgarii).

 

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.02.2020 07:12

Na Igrzyska Olimpijskie, nie na olimpiadę jak w tytule. Olimpiada to okres 4 lat między Igrzyskami Olimpijskimi. Takie trudne?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat