Kolorowe szaleństwo na placu Pofranciszkańskim

Strefa FM Niedziela, 01 maja 20221
Dzień baniek mydlanych oraz święto kolorów - takie wydarzenia odbyły się w niedzielne popołudnie na placu Pofranciszkańskim w Piotrkowie. Z kolei najmłodsi mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Kicią Kocią, czyli bohaterką popularnej serii książek dla dzieci.

Ładuję galerię...

Od godziny 15 na terenie pod piotrkowską Mediateką 800-lecia królowały bańki mydlane. Na miejscu uczestnicy mogli zaopatrzyć się w akcesoria niezbędne do puszczania baniek. Z kolei od 17.30 odbywały się tzw. rzuty kolorów. Piotrkowianie, którzy zdecydowali się na udział w zabawie, wyrzucali w powietrze różnokolorowe proszki.


Nieco młodsi uczestnicy niedzielnego wydarzenia mogli pobawić się z ulubioną Kicią Kocią, czyli popularną bohaterką bajek dla dzieci. Do dyspozycji był także dmuchana zjeżdżalnia. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

7


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mkm ~Mkm (Gość)02.05.2022 15:25

Święto kolorów? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam.

12


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat