Kolejne medale reprezentantów AKS

Środa, 09 listopada 20163
Dwa brązowe medale wywalczyły zapaśniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w zapasach, które odbyły się w Siedlcach, tymczasem kadeci piotrkowskiego klubu przywieźli pięć krążków z Międzynarodowego Turnieju im. R. Dworoka, który zorganizowano w Rudzie Śląskiej.
W kat. 40 kg brąz wywalczyła Nikoletta Szewczuk.W kat. 40 kg brąz wywalczyła Nikoletta Szewczuk.

Podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w Siedlcach na trzech matach rywalizowały 164 zapaśniczki z 57 klubów. Brązowe medale podczas tej imprezy wywalczyły dwie zawodniczki piotrkowskiego klubu: Klaudia Pisarek w kat. 32 kg oraz Nikoletta Szewczuk w kat. 40 kg. W punktacji klubowej AKS zajął piąte miejsce.

Z kolei kadeci Atletycznego Klubu Sportowego rywalizowali w Rudzie Śląskiej podczas Międzynarodowego Turnieju im. R. Dworoka, przywieźli stamtąd pięć krążków, złoty medal wywalczył Filip Łysoń w kat. 42 kg, srebrne krążki zdobyli Igor Gmitrasiuk w kat. 63 kg oraz Karol Socha w kat. 69 kg, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Patryk Grzejszczak w kat. 54 kg oraz Jakub Łysoń w kat. 58 kg. W klasyfikacji drużynowej AKS zajął drugie miejsce.