Kiper: W końcówce zabrakło sił

Wtorek, 25 listopada 20080
Osłabiony Focus Park-Kiper nie dał rady Chrobremu Głogów i przegrał spotkanie 12. kolejki ekstraklasy szczypiornistów. Głogowianie wygrali 33:28 i tym samym przerwali serię siedmiu porażek z rzędu z naszą drużyną. Inna sprawa, że zespół Krzysztofa Kisiela grał bez: Szymona Ligarzewskiego, Jacka Wolskiego, Sebastiana Różańskiego i Pawła Piętaka.

CHROBRY GŁOGÓW - FOCUS PARK-KIPER 33:28 (14:13)
FOCUS PARK-KIPER:
Matulski, Ner - Kempys 8, Zińczuk 6, Miszka 5, Jankowski, P. Matyjasik, D. Płócienniczak po 2, Białaszek, Biłko, J. Płócienniczak po 1.
Trener: Krzysztof Kisiel

W ostatnim kwadransie naszej drużynie zabrakło sił. Do tego czasu Focus-Park Kiper prowadził wyrównaną walkę z Chrobrym, a nawet prowadził różnicą jednej-dwóch bramek. Gospodarze doprowadzili do remisu 21:21 w 45 minucie, a w końcówce wykorzystali zmęczenie naszych zawodników i wygrali ostatecznie 33:28. W rozgrywkach męskiej ekstraklasy nastąpi teraz dwutygodniowa przerwa. W meczu 13. kolejki Focus Park-Kiper zmierzy się na własnym boisku z Azotami Puławy (7 grudnia - 17:00). Jest szansa, że w meczu tym zagrają rekonwalescenci: Ligarzewski, Piętak i Różański. Jacek Wolski, który zerwał więzadła krzyżowe, na boisku może pojawić się dopiero za kilka miesięcy.