Reklama

KS Paradyż zagra w IV lidze łódzkiej!

ePiotrkowŁódzkie Środa, 07 lipca 202128161
KS Paradyż – zwycięzca tegorocznych rozgrywek piotrkowskiej okręgówki, w przyszłym sezonie zagra w IV lidze łódzkiej. O awansie poinformował portal lodzkifutbol.pl , powołując się na prezesa klubu, Grzegorza Mikuckiego.
fot. lodzkifutbol.pl

 

Prawo do gry w IV lidze łódzkiej drużyna z Paradyża zapewniła sobie, wygrywając rozgrywki piotrkowskiej okręgówki. Wyprzedziła w nich GKS II Bełchatów o 6 punktów oraz MGKS Drzewica o 13 oczek.


Jednak awansu przez długi czas nie był przesądzony – wszystko zależało od rozmów ze sponsorami i pozyskania odpowiedniego budżetu.

 
Jak widać negocjacje się powiodły, a ekipa z Paradyża w przyszłym sezonie zagra w IV lidze łódzkiej, w które przyjdzie jej się mierzyć m.in. z Polonią Piotrków czy Skalnikiem Sulejów.


Zainteresował temat?

1

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rtjx ~Rtjx (Gość)11.07.2021 11:47

Faktycznie na wyjazd do Sulejowa czy Piotrkowa trzeba mieć potężny budżet....

11


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat