Advertisement

Julia Kabzińska na podium

Kraj Niedziela, 13 listopada 20220
Zawodniczka zdobyła brązowy medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie. Zawody odbyły się w dniach 2-6.11 w Mielcu.
Fot.:	kontakt@epiotrkow.pl Fot.: kontakt@epiotrkow.pl

 

 

kontakt@epiotrkow

 

Julia Kabzińska stoczyła tam dwa pojedynki. Pierwszy wygrała jednogłośnie na punkty, deklasując swoją przeciwniczkę. Natomiast w półfinale spotkała się z aktualną mistrzynią Polski, z którą po zaciętym pojedynku przegrała nie jednogłośnie na punkty i tym samym zdobyła brązowy medal.

Można powiedzieć, że jestem zadowolona. Ostatnie przygotowania nie były prowadzane typowo pod boks, dlatego i tak jestem zaskoczona wynikiem i przebiegiem walk, szczególnie, że są to już starty w starszej kategorii wiekowej. Oczywiście, po powrocie od razu powrót do treningów i lecimy dalej z pracą, ponieważ szykują się ciekawe plany na przyszły rok - podsumowuje zawodniczka. 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat