artykuł sponsorowany

Iwona Pietrzkowska walczy o fotel wójta gminy Moszczenica

Środa, 03 kwietnia 2024
Jestem kandydatką niezależną, bezpartyjną. Razem z kandydatami na radnych z mojego komitetu wyborczego, bardzo zależy nam na tym, aby mieć realny wpływ na zmiany, które przyczynią się do poprawy jakości życia i funkcjonowania mieszkańców w naszej lokalnej społeczności - przekonuje Iwona Pietrzkowska, kandydatka na wójta gminy Moszczenica.
Iwona Pietrzkowska walczy o fotel wójta gminy Moszczenica

Szanowni Państwo,

Mieszkańcy gminy Moszczenica!

 

7 kwietnia 2024 r. wybory samorządowe. Bardzo zachęcam, abyśmy licznie wzięli udział w tych wyborach, ponieważ to głos każdego z Was ma ogromne znaczenie. Biorąc udział w wyborach i oddając swój głos, podejmiemy decyzję o tym, kto będzie wójtem naszej gminy i kto zasiądzie w Radzie Gminy.

 

Drodzy wyborcy,

 

Zwracam się do Państwa w chwili szczególnej, można powiedzieć wyjątkowej, jakiej dawno nie było. W nadchodzących wyborach nie ma wójta, który ubiegałby się o reelekcję. Dlatego jest to tak ważny, można powiedzieć IDEALNY MOMENT NA DOKONANIE REALNYCH ZMIAN, o których wszyscy dużo mówimy i na które czekamy.

 

W wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 roku,

 

JAKO JEDYNA KOBIETA UBIEGAM SIĘ O URZĄD WÓJTA GMINY MOSZCZENICA.

 

Jeśli chcemy prawdziwych zmian, pozwólmy aby po raz pierwszy w historii naszej gminy stery władzy przejęła kobieta.

 

 

Szanowni Państwo,

 

Sprawowanie funkcji wójta to ogromna odpowiedzialność i wyzwanie. Jestem tego bardzo mocno świadoma, ale z pewnością nie zawiodę Państwa oczekiwań. Moje doświadczenie życiowe, zawodowe, i co bardzo ważne, doświadczenie w pracy samorządowej z pewnością będą moim sprzymierzeńcem w sprawowaniu funkcji wójta. Jestem kobietą dojrzałą, silną, odważną, a jednocześnie odpowiedzialną i konsekwentną w działaniach. Jestem wrażliwa na potrzeby innych i co bardzo ważne, umiem słuchać ludzi. Jestem przy tym komunikatywna i nawiązuję pozytywne relacje z rozmówcami. Zawsze gotowa do rozmów i kompromisów, pozostaję otwarta na współpracę ze wszystkimi, którym dobro naszej Moszczenicy leży mocno na sercu.

 

Jestem kandydatką niezależną, bezpartyjną. Razem z kandydatami na radnych z mojego komitetu wyborczego, bardzo zależy nam na tym, aby mieć realny wpływ na zmiany, które przyczynią się do poprawy jakości życia i funkcjonowania mieszkańców w naszej lokalnej społeczności.

 

Drodzy Wyborcy,

 

Zwracam się do Was, abyście obdarzyli mnie zaufaniem i oddali swój głos na moją osobę w nadchodzących wyborach oraz na osoby kandydujące do Rady Gminy z mojego Komitetu Wyborczego Wyborców „Z Wami i dla Was”.

 

Niech historia zadzieje się na naszych oczach i niech wójtem gminy będzie kobieta!

Twój głos ma znaczenie! – bardzo liczę na Państwa głosy 7 kwietnia 2024 r.

 

IWONA PIETRZKOWSKA – KANDYDATKA NA WÓJTA GMINY MOSZCZENICA

 

 

Materiał Komitetu Wyborczego Wyborców Iwony Pietrzkowskiej „Z Wami i dla Was”

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

4


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat