III Marsz Rotmistrza Pileckiego. ZSP nr 1 zaprasza

Środa, 16 maja 20184
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie zaprasza do udziału w III Marszu Rotmistrza - 25 maja, początek o godz. 14.30.
III Marsz Rotmistrza Pileckiego. ZSP nr 1 zaprasza

Trasa będzie wiodła przez rondo Żołnierzy Wyklętych, al. 3 Maja, Plac Kościuszki, ul. Sieradzką, Rynek Trybunalski. - Data 25 maja to dzień zamordowania przez komunistów Witolda Pileckiego, społecznika, rotmistrza Wojska Polskiego, kawalerzysty, harcerza, ochotnika 1920 roku, żołnierza podziemia, organizatora ruchu oporu w KL Auschwitz, powstańca warszawskiego, bohatera narodowego. W tym dniu oddamy cześć jednemu z najodważniejszych Polaków w historii. Nie może Was tam zabraknąć! Przybywajcie tłumnie z rodzinami i przyjaciółmi! - mówią organizatorzy.

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

5


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.05.2018 10:19

Piękna patriotyczna idea zniszczona i zepsuta przez onr i narodowcow, którzy swoją obecnością i swoimi nazistowskimi poglądami brukają pamięć rotmistrza (teraz pułkownika) Pileckiego

226


gość ~gość (Gość)16.05.2018 21:21

Ja się nie dziwię ,że się odcinają .

33


internauta ~internauta (Gość)16.05.2018 08:30

3 marsz? Czy organizatorzy odcinają się od wielu marszy jakie były organizowane przez społecznika W.Kowalczyka przez wiele lat?

83


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat