Gratulacje dla szczęśliwych rodziców

Region Piątek, 14 stycznia 202223731
Pierwszy w tym roku mieszkaniec gminy przyszedł na świat 3 stycznia w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka. Rodzice chłopca pochodzą z Rakowa w gm. Moszczenica.
Malutki Mikołaj w dniu urodzin ważył 3 kg i mierzył 53 cm. Był też pierwszym dzieckiem urodzonym w tym roku w powiecie piotrkowski.

Ładuję galerię...

Z tej okazji szczęśliwego tatę gościły władze gminy. Na jego ręce przekazano voucher o wartości 1500 zł na wyprawkę dla dziecka oraz misia czytamy na oficjalnej stronie Urzędu Gminy w Moszczenicy

 

- Gratulujemy i cieszymy się, że mamy kolejnego mieszkańca naszej gminy. Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i od naszej społeczności przekazujemy prezent dla Mikołaja – gratulował Marceli Piekarek, wręczając pamiątkowy list. Voucher i misia wręczyły przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Domańska i Anna Kaźmierczak, skarbnik gminy.

 

Katarzyna i Piotr – rodzice Mikołaja przenieśli się do Rakowa dwa lata temu. Mikołaj jest ich drugim dzieckiem. - Nie ukrywam, że jestem mile zaskoczony i w imieniu swoim i żony serdecznie dziękuję za życzenia i prezenty – mówił tata dziecka na spotkaniu w Urzędzie Gminy.

 

Gmina Moszczenica - obok Rozprzy, Woli Krzysztoporskiej i Czarnocina zanotowała wzrost liczby mieszkańców w porównaniu do minionego roku. 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tata ~Tata (Gość)15.01.2022 11:32

Jak to jest że mój syn urodził się 2 stycznia i nie ma o tym mowy

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat