Gorzkowice się bawią! [ZDJĘCIA i FILMY]

Sobota, 11 czerwca 20224
Tłumy mieszkańców Gorzkowic oraz gości bawiło się podczas pierwszego dnia święta gminy. Swoje największe przeboje zaśpiewał duet Long & Junior.

Ładuję galerię...

„Kolorowa Sukienka”, „Tańcz, tańcz, tańcz”, czy „Bądź Moją Królową” – to tylko część przebojów, które można było usłyszeć podczas pierwszego dnia tegorocznego święta Gorzkowic. Przy utworach znanego duetu bawiły się tysiące osób. Było bardzo energetycznie, a tanecznego bakcyla złapali zarówno młodsi, jak i starsi.

 

Tworzymy już dokładnie 22 lata. To kawał czasu, ale sekret tej muzyki tkwi w tym, że jest ona prawdziwa. Nie oszukujemy. Nie robimy czegoś dla pieniędzy. Robimy to wtedy, kiedy czujemy taką moc. A jak coś jest mocne, to trafia do ludzi – mówił Michał Jeleń, czyli „Junior”. – Jesteśmy na rynku 22 lata, ponieważ nam się bardzo rzadko chce. Gdyby nam się częściej chciało, to myślę, że tworzylibyśmy już czterdzieści lat – dodał z kolei Jarosław Grzesisita czy „Long”.

 

Zanim na scenie pojawił się discopolowy duet publiczność bawiła się przy włoskich przebojach wyśpiewanych przez duet Azzurro Covery. Po występie gwiazdy wieczoru wszyscy bawili się jeszcze na dyskotece pod gwiazdami.

 

Już w niedzielę druga część święta gminy Gorzkowice. Rozśmieszać wszystkich zebranych będzie Jerzy Kryszak, zaplanowano pokaz akrobatyki powietrznej oraz koncerty Grzmiącej Półlitrówy i Elektrycznych Gitar. Całość zakończy pokaz laserów. 

Niedzielnej imprezie będą towarzyszyć konkursy organizowane przez radio Strefa FM z okazji 30-lecia stacji. Do wygrania będzie m.in. sportowy rower. Więcej na temat planowanych konkursów piszemy w tekście:

Rozdajemy nagrody na 30-lecie Strefy FM.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Szok ~Szok (Gość)13.06.2022 09:07

ubawilista sie? tero dajta wojtewi porzadzic a sami do roboty bo trza odrobic te impreze.

10


Konkurencja ~Konkurencja (Gość)13.06.2022 06:28

Było co wyrwać ale niestety praca i nie byłem.

21


jaciekrece ~jaciekrece (Gość)12.06.2022 18:07

fajny ten pan z fotki numer 17 xD

11


samiseidzta ~samiseidzta (Gość)12.06.2022 18:07

niezła ta pani w różowych włosach :P

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat