Advertisement

Florystyczne warsztaty w Woli Krzysztoporskiej

Urząd Gminy Wola Krzysztoporska Czwartek, 23 marca 20232
Za sprawą warsztatów florystycznych do Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej zawitała wiosna. Udział w zajęciach wzięły przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich.

Ładuję galerię...

Zajęcia zorganizowały panie z Koła 50+ na czele z Mariolą Barczyk.

Tematem przewodnim było tworzenie oryginalnych kwiatów z bibuły. Warsztaty rękodzielnicze to ważna część zadań statutowych KGW, które pozwoliły uczestniczkom odkryć twórcze i manualne zdolności, zdobyć nowe umiejętności oraz dostarczyły im dużo przyjemności i satysfakcji z tworzenia – mówi Kamila Kaczorowska, koordynatorka KGW z terenu gminy Wola Krzysztoporska, z której inicjatywy zorganizowano warsztaty. – Panie wykazały się kreatywnością, a zdobyte umiejętności przekażą swoim koleżankom z KGW. Dziękuję wszystkim paniom za udział w warsztatach – dodaje Kamila Kaczorowska.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bartolini ~Bartolini (Gość)23.03.2023 16:04

Florystyczne? Naprawdę? To chyba plastyka dla drugiej klasy.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat