Advertisement

Ekstraklasowe granie w Piotrkowie

ePiotrkow Sobota, 13 listopada 202136047
W Piotrkowie można było w sobotę zobaczyć piłkarzy, którzy na co dzień występują w PKO Ekstraklasie. Na boisku Polonii spotkanie sparingowe rozegrali zawodnicy Rakowa Częstochowa i Wisły Płock.

Piłkarze i trenerzy ekstraklasy wykorzystując reprezentacyjną przerwę, szlifują formę na końcową część rundy jesiennej. Jednym z najważniejszych elementów takich przygotowań są mecze sparingowe. Właśnie takie spotkanie rozegrano dzisiaj w Piotrkowie na stadionie przy ul. Reagana. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla drużyny z Płocka.


Zainteresował temat?

3

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zzz ~Zzz (Gość)14.11.2021 22:04

Nie polonia mogła wpuścić a OSiR który jest właścicielem obiektu. Nie rozpedzajcie się tam na ww

10


GOŚĆ111 ~GOŚĆ111 (Gość)14.11.2021 08:20

Szkoda że chociaż dzień wcześniej nikt nie wrzucił takiej informacji na ten zacny portal.... może bym pojechał i obejrzał.... a tak, pewnie większa część kibiców piłki nożnej nawet o tym nie wiedziała.

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat