Duże zainteresowanie dniem otwartym w IV LO w Piotrkowie

Niedziela, 24 marca 20190
Gwarno, tłoczno, wesoło - tak można streścić przebieg dnia otwartych drzwi w piotrkowskim IV Liceum Ogólnokształcącym. W czwartek placówkę odwiedziły tłumnie gimnazjaliści i ósmoklasiści.

Ładuję galerię...

Przedstawiciele IV LO zaprezentowali podczas spotkania szeroki wachlarz zajęć, w których być może już niedługo odwiedzający również będą uczestniczyć. Zainteresowani klasą sportową mogli uczestniczyć w pokazowych treningach. Ci, którzy myślą o klasie mundurowej zobaczyli, jak wygląda musztra i zapoznali się ze sprzętem prezentowanym przez żołnierzy z z Tomaszowa Mazowieckiego. Humaniści obejrzeli dwa autorskie przedstawienia: „Odważyć się być kobietą wolną" i „Poczuj ten smak". Dowiedzieli się też, że w IV liceum wskaźnik EWD (edukacyjnej wartości dodanej) z języka polskiego za ostatnie 3 lata jest najwyższy w mieście, a w minionym roku uczniowie tej szkoły uzyskali najwyższy w Piotrkowie wynik z matury rozszerzonej z języka polskiego.

 

Poza tym wszyscy, którzy mieli na to ochotę mogli sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując krzyżówki i zagadki literackie. Dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych kandydatów na uczniów IV LO cieszyły się doświadczenia w pracowni chemicznej i eksponaty w pracowni biologicznej. Chętnie odwiedzano też pracownię informatyczno-językową.

 

W sumie korytarzami IV LO przewinęło się kilkaset osób, którym wizytę uprzyjemniały dźwięki płynące ze szkolnego radiowęzła.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat