Delegacja z Nigerii odwiedziła inkubator w Czarnocinie: Sukces międzynarodowej współpracy i promocja lokalnych produktów

Powiat PiotrkowskiRegion Sobota, 29 czerwca 202415
Wczoraj inkubator przedsiębiorczości w Czarnocinie miał zaszczyt gościć delegację z Nigerii, która przybyła do nas już po raz ostatni w ramach obecnego programu współpracy. Wizyta ta była wyjątkową okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany cennych doświadczeń między przedsiębiorcami z powiatu piotrkowskiego a gośćmi z zagranicy.

Ładuję galerię...

W Spotkaniu wzięli udział starosta Piotr Łączny oraz wicestarosta Michał Tokarski, którzy reprezentowali władze Powiatu Piotrkowskiego. Wydarzenie zgromadziło lokalnych przedsiębiorców, którzy chętnie nawiązali dialog z przedstawicielami nigeryjskiej delegacji.

 

Goście z Nigerii przygotowali przepyszne steki z wykorzystaniem unikalnych przypraw prosto z Nigerii. Smakowe doznania były doskonałym tłem dla wartościowych rozmów biznesowych, które z pewnością zaowocują dobrą współpracą w przyszłości.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Szczególne podziękowania kierujemy do ZSCKU im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie za gościnność i nieocenioną pomoc w organizacji. 
Chcielibyśmy również podziękować "Pasiece Na Mokrych" oraz "Jak Dla Siebie", którzy promowali lokalne produkty ziemi piotrkowskiej podczas tego spotkania. Wasze wsparcie i zaangażowanie w promowanie naszych regionalnych wyrobów były nieocenione - mówili przedstawiciele starostwa.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.06.2024 06:20

W których dziedzinach ta współpraca się zawiązała? Nie można było dopytać starosty?

70


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)30.06.2024 09:54

oby tylko efektem tej współpracy nie był napływ kolejnej fali emigrantów.

50


rolnik 2 ~rolnik 2 (Gość)30.06.2024 23:45

Cubała co tam robi?

30


Rolnik57 ~Rolnik57 (Gość)29.06.2024 23:39

Kto z tam obecnych mówi biegle w języku angielskim ??
I drugie pytanie , jaką funkcję pełni pan były współpracownik SB ?

90


Wolak ~Wolak (Gość)01.07.2024 09:12

A wizy korupcyjne?.Trzeba powołać komisję.

21


Kurierka Kurierka ranga30.06.2024 11:05

Smakowe doznania były doskonałym tłem dla wartościowych rozmów biznesowych, które z pewnością zaowocują dobrą współpracą w przyszłości.
Czyżby "z pewnością" było z założenia słowem wytrychem?

50


Realia ~Realia (Gość)30.06.2024 09:23

Pan Godson przyjechał sobie na urlop do Polski, a tu zaraz o jakiejś współpracy piszą.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat