Czy poznaliśmy mistrza?

OSiR Poniedziałek, 18 marca 20242
Najwięcej goli i emocji w weekendowych zmaganiach piłkarzy – amatorów przyniósł sobotni mecz FCC Environment – Górny Nieruchomości Sulejów. Padło w nim aż dziesięć bramek.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Spotkanie zakończyło się hokejowym remisem 5:5. Jeszcze lepiej raczej zawodzący w tym sezonie zespół FCC Environment spisał się dzień później, kiedy pokonał Walewskiego 4:1 i awansował na jedenaste miejsce w tabeli.

Na podium bez zmian. Wygrywał lider Prym – Galeria Wnętrz (4:0 z WKS Proszenie i 1:0 ze Zbyszko Ogrody). Tylko jeden mecz rozegrała trzecia Starówka (1:0 z Met Stalem), pauzował zaś drugi w tabeli Barwil – Omega.

W tej sytuacji tylko cud może sprawić, że lider nie zostanie mistrzem: ma do rozegrania dwa mecze, wicelider trzy, a przewaga jednych nad drugimi wynosi na dziś dziewięć punktów. Pewna trzeciego miejsca może być  Starówka.

Zapewne zacięta walka będzie się toczyć o miejsce czwarte, o którym marzy aż sześć zespołów.

Mecze Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax. W najbliższą niedzielę zostaną rozegrane spotkania zaległe.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

paweł ~paweł (Gość)18.03.2024 23:03

chciales grac w barwilu pozniej galerii i na koniec nawet metstal nie chcial pieniedzy od ciebie

00


Kokosz ~Kokosz (Gość)18.03.2024 16:44

Cieszę się że Barwil nie wygra ligi. Pycha została ukarana. Loża szyderców uciszona.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat