Cztery bramki Mariusza Zaora

Strefa FM Niedziela, 17 czerwca 20121
W spotkaniu ostatniej 34. kolejki IV ligi (grupa łódzka) Concordia Piotrków pokonała w Skierniewicach miejscowe Sorento Zadębie 4:3 (2:0). Kapitalną formę strzelecką zademonstrował Mariusz Zaor, który zdobył wszystkie bramki dla Concordii.

Swój strzelecki popis napastnik Concordii rozpoczął w 14. minucie spotkania. Po raz drugi trafił do bramki na minutę przed końcem pierwszej połowy. W drugiej połowie dwa kolejne trafienia Zaora wyprowadziły Concordię na prowadzenie aż 4:0. Końcówka spotkania to prawdziwy horror. Skierniewiczanie strzelili trzy bramki ale nie byli już w stanie odebrać Concordii zwycięstwa.

Dla Sławomira Majaka był to ostatni mecz w roli trenera naszej drużyny. Wśród kandydatów do objęcia funkcji szkoleniowca Concordii wymienia się Dariusza Różyckiego (kiedyś Skalnik Sulejów, ostatnio Zawisza Pajęczno).

Sorento Zadębie Skierniewice - Concordia Piotrków 3:4 (0:2)
(dla Concordii: Mariusz Zaor 14, 44, 67, 71)