Advertisement

Czarnocin zaprasza na wigilię

ePiotrkow Wtorek, 06 grudnia 20222
Bożonarodzeniowa atmosfera jest coraz bardziej obecna w naszych domach, a święta zbliżają się wielkimi krokami. Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia na gminną wigilię zaprasza gmina Czarnocin.
UG Czarnocin UG Czarnocin

Spotkanie zaplanowano już w najbliższą niedzielę w hali sportowej ZSP w Czarnocinie.

O godz. 15:30 rozpocznie się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez rękodzielników z terenu gminy. O godz. 16:00 zaplanowano koncert kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu lokalnych wokalistów oraz scholi parafialnej z Będkowa.

Bardzo serdecznie zapraszam nie tylko mieszkańców gminy, ale wszystkich przyjaciół i współpracowników. Na scenie będzie można zobaczyć m.in. nasze lokalne zespoły Ludowa Biesiada oraz Koraliki. Zaplanowaliśmy także kolację wigilijną - zaprasza Roman Miksa, wójt gminy Czarnocin. 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)06.12.2022 14:26

Co Wy się tak spieszycie z tymi Wigiliami? Ostatnio słyszę od znajomych, że tu jest organizowana Wigilia, to tam. Niebawem będziecie organizować Wigilie równocześnie z wystawieniem na sprzedaż dekoracji choinkowych w supermarketach, a więc w październiku. Co się w tym polskim kraju dzieje?! Boicie się, że wybuchnie wojna na całego i nie doczekacie Wigilii? Na litość Boską, nie róbcie z Polski domu wariatów!!!

30


Gazonimianin ~Gazonimianin (Gość)06.12.2022 10:21

Jak dadzą mi koło twarogu za free to przyjadę

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat