Concordia przegrywa z Resovią

Strefa FM Poniedziałek, 19 października 20094
O 45. minut opóźniło się rozpoczęcie spotkania 15. kolejki II ligi (grupa wschodnia) pomiędzy Concordią Piotrków a Resovią. Powodem było (pomimo zakazu oglądania spotkania) wtargnięcie 500-osobowej grupy kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego - sympatyków Resovii. Meczy zakończył się wygraną gości.
Foto M.OstafijczukFoto M.Ostafijczuk

W 28. minucie Concordia objęła prowadzenie. Obrońców Resovii minął Mariusz Zaor, który technicznym strzałem pokonał Marcina Pietrykę. Resovia nie zamierzała się jednak poddawać. Wykorzystała błędy piotrkowskiej defensywy i już przed przerwą prowadziła 2:1. Wyrównujący gol padł po błędzie bramkarza Piotra Towarnickiego, a przy bramce na 2:1 duży udział miał Dariusz Kukułka, który nie pokrył w polu karnym Rafała Zawiślana.
Druga połowa nie przyniosła już bramek. Concordia atakowała, stworzyła kilka dobrych sytuacji, ale z wyczuciem i ze szczęściem bronił Pietryka.

CONCORDIA PIOTRKÓW - RESOVIA 1:2 (1:2)
Bramki: Zaor 28 - Kozubek 39, Zawiślan 45
CONCORDIA: Towarnicki - Kukułka (62' Pietrzak), Karasiak, Okpara, Błachowicz - Wrzesiński, Rączka, Juszkiewicz ż, Wiśniewski (55' Duchnowski) - Zaor, Wolan (79' Bałecki).
Trener: Zbigniew Karbownik