Concordia przegrywa, komplet wygranych w IV lidze

Czwartek, 14 maja 20090
Za nami piłkarska środa. Trzynastka (13 maja) okazała się pechowa dla Concordii Piotrków. Podopieczni Andrzeja Deca przegrali trzeci kolejny mecz. Tym razem Concordia uległa w Brzesku miejscowemu Okocimskiemu 1:2 (0:1).

Decydującą o zwycięstwie bramkę "piwni" strzelili na pięć minut przed końcem meczu. Wcześniej gola na 1:1 dla Concordii zdobył w 66. minucie Mariusz Rachubiński.
Znakomicie spisały się drużyny z okręgu piotrkowskiego w IV lidze. Odniosły komplet wygranych. Lider Włókniarz Zelów pokonał UKS SMS II Łódź 3:0 (2:0) po dwóch bramkach Marcina Przybyła i jednej Sylwestra Jarzębowskiego.

KS Paradyż wygrał z rezerwami Pelikana Łowicz 3:1 (2:0) (bramki: Dariusz Szymanek, Mariusz Koćmin, Wojciech Pęczek). Długo męczyła się z Astrą Zduny Ceramika Opoczno, ale ostatecznie pokonała outsidera 3:0 (bramki: Piotr Dąbrowski 2, Tomasz Łopata). Cenne wyjazdowe zwycięstwo odniosła także Pilica Przedbórz, wygrywając w Strykowie ze Zjednoczonymi 2:1 (1:0) (dwa gole Marek Jończyk).