Concordia: Fatalny ostatni kwadrans

Wtorek, 14 kwietnia 20090
Nie smakowało wielkanocne jajko piłkarzom Concordii Piotrków. Piotrkowianie przegrali w Zamościu z Hetmanem 2:1 (0:1). O porażce zdecydował ostatni kwadrans meczu.

HETMAN ZAMOŚĆ - CONCORDIA PIOTRKÓW 2:1 (0:1)
(Kita 79, Kaczmarek 81 - samobójcza 39)
CONCORDIA: Gąsiński - Goryszewski, Rączka, Kaciczak, Moliński - Jakóbiak, Juszkiewicz, Komar, Górski (71 Wolan) - Fabich, Rachubiński.

W 39 minucie Concordia objęła prowadzenie po kuriozalnym błędzie bramkarza. Przemysław Jakóbiak dośrodkował piłkę w pole karne. Bramkarz Hetmana Marek Baranowski chciał wypiąstkować piłkę, ale uczynił to tak niefortunnie i wrzucił futbolówkę do własnej bramki.
Prowadzenie 1:0 Concordia utrzymywała do 79 minuty. Wtedy wyrównał Przemysław Kita. Załamani utratą gola piotrkowianie stracili za chwilę drugiego gola, którego autorem był Łukasz Kaczmarek. Mimo ataków piłkarze Concordii nie zdołali wyrównać i tym samym przegrali ważny mecz 2:1.