Advertisement

Co powiecie na łyżwy? Miejskie lodowisko zaprasza!

ePiotrkow Piątek, 02 grudnia 20220
W piątkowe popołudnie miała miejsce inauguracja sezonu łyżwiarskiego na miejskim lodowisku w Piotrkowie w parku ks. J. Poniatowskiego. Dla przybyłych mieszkańców czekała gorąca herbata oraz poczęstunek w postaci czekoladowych mikołajów.

Ładuję galerię...

Sezon na miejskim lodowisku potrwa do końca stycznia. To zdecydowanie krócej niż w latach ubiegłych, kiedy to mieszkańcy mogli cieszyć się z lodowego szaleństwa do początku marca. Spowodowane jest to m.in. podwyżką cen za prąd.

Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze i wiele osób skorzysta z naszej oferty – mówi Małgorzata Fiala, kierownik lodowiska miejskiego.

Jak zaznacza Fiala, Ośrodek Sportu i  Rekreacji jest również przygotowany na ewentualne wzrosty temperatur.

Agregat, którym dysponujemy jest przystosowany do działania przy dodatnich temperaturach. Pozwoli to utrzymać taflę lodowiska w dobrym stanie przez cały ten okres.

Lodowisko jest czynne codziennie od 9:00 do 21:00. Natomiast między 14:00-15:00 oraz 17:30-18:00 będą następowały przerwy techniczne w celu prac konserwacyjnych.

 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat