Barwil - Omega coraz bliżej mistrzostwa

OSiR Poniedziałek, 27 maja 20241
W najciekawszym meczu 28. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zmierzyły się: walcząca o podium Starówka i wciąż liczący na awans do pierwszej „3” Met- Stal. Wynik zmieniał się kilkukrotnie.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Starówka mimo prowadzenia 2:0 ostatecznie przegrała 3:4, a bohaterem spotkania został grający w Wolance Wola Krzysztoporska Łukasz Dróżdż, strzelec dwóch goli dla Met – Stalu. Porażkę wicelidera wykorzystał prowadzący Barwil – Omega, który nie pozostawił złudzeń Orlikowi Bujny (8:1). Dwie inne drużyny ścisłej czołówki miały grać ze sobą (Prym – Galeria – Wnętrz – MJ Meble Na Wymiar), ale to spotkanie zostało przełożone.

Nadspodziewanie wysoko FCC Environment pokonał Eko Luk (8:3),  a w meczu dwóch najsłabszych zespołów Trybunał pokonał PWiK 4:1. Trwa fatalna passa Ekipy, która w niedzielę uległa MR Dach Moszczenica 0:9.

W tabeli na prowadzeniu Barwil – Omega (70 pkt.), na drugim miejscu Starówka (59), trzeci jest Prym – Galeria Wnętrz (58), a czwarte MJ Meble Na Wymiar (57).

Do końca rozgrywek sześć kolejek. Mecze odbywają się na bocznych boiskach stadionu miejskiego przy ul. Żwirki w weekendowe poranki.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ono onoranga29.05.2024 22:36

Ekipa ani na sali ani na orliku .

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat