Advertisement

Bartosz Jurecki trenerem rundy jesiennej

ePiotrkow Wtorek, 21 grudnia 202131692
Pięknym akcentem kończy się 2021 rok dla zespołu Piotrkowianina. Bartosz Jurecki, szkoleniowiec piotrkowskich szczypiornistów, został wybrany najlepszym trenerem pierwszej rundy PGNiG Superligi.
Fot. Piotrkowianin Fot. Piotrkowianin

Zestawienie przygotował portal  Sportowe Fakty, który opublikował najlepszą siódemkę pierwszej rundy PGNiG Superligi oraz najlepszego trenera. Najbardziej wyróżniającym się szkoleniowcem wybrano właśnie trenera Piotrkowianina. 

 

 

Wiosną 2021 roku Piotrkowianin był na dnie i nie zanosiło się na utrzymanie. Jurecki i jego zespół wyszli z olbrzymich tarapatów i miejsce w lidze. "Delikatnie powiedziane, że mieliśmy wtedy gorąco" - wspomniał Bartosz Jurecki. Po kilku miesiącach Piotrkowianin stał się groźny dla ligowej czołówki, a młodzież z Piotrkowa była objawieniem rundy. Zespół Jureckiego zakończył jesień na świetnej szóstej pozycji, odmienił losy kilku spotkań - czytamy w uzasadnieniu wyboru.

Cierpliwie pracowaliśmy na te wyniki. Nie stać nas na duże zmiany co roku. Pracować z tymi chłopakami to przyjemność - skomentował z kolei sam Bartosz Jurecki, dla którego to najlepszy okres w roli trenera.


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mariano ~Mariano (Gość)25.12.2021 18:17

Gdzie jest pani Pingot

11


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.12.2021 18:10

Z tym zespołem groźnym dla czołówki to trochę ktoś pojechał. Piotrkowianin skończył rundę na 6 miejscu, ale nie wygrał żadnego meczu z drużyną wyżej notowaną. Wygrał wszystkie mecze z drużynami poniżej w tabeli, oprócz Zagłębia z którym zanotował porażkę. Co nie zmienia faktu, że faktycznie widać progres w grze drużyny.

84


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat