"Bartek" na półmetku ferii [ZDJĘCIA]

Region Wtorek, 22 lutego 20220
Zakończył się pierwszy turnus półkolonii organizowanych przez świetlicę socjoterapeutyczną "Bartek". Czas na wypoczynku zimowym mija bardzo szybko i radośnie, ponieważ świetlica wypełnia go ciekawymi zajęciami.

Ładuję galerię...

Ferie zimowe to dla dzieci czas świetnej zabawy i radości, które są spowodowane przerwą w nauce, ale jest to również czas, gdy maluchy strasznie się nudzą. Dużo zabawy oraz radości funduje dzieciom Świetlica Socjoterapeutyczna „Bartek”, która zakończyła swój I turnus wypoczynku zimowego.

Ferie zimowe to czas świetnej zabawy dla naszych wychowanków. Przepełniony wieloma atrakcjami. Wszystko po to aby podopieczni spędzili jak najaktywniej czas. Naszym podopiecznym codziennie serwujemy nowe wydarzenia i propozycje. W pierwszym tygodniu dzieci miały zorganizowaną wycieczkę do parków rozrywki. Wszystkim uczestnikom dopisywały humory. Wszakże bawimy się pod hasłem "My się zimy nie boimy! Bardzo dobrze się bawimy!" - mówi Eliza Gałas, dyrektor „Bartka”.

Dzieci w I turnusie aktywnie spędzali także czas w Piotrkowie. Uczestnicy półkolonii korzystali m.in. z oferty zajęć artystycznych w OEA, zajęć edukacyjnych w EUROPE DIRECT oraz sportowych na kortach OSiR. Nie zabrakło również wizyty w Mediatece, czy też w Zamku Królewskim.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat