artykuł sponsorowany

Aż cztery nowe premiery!

Czwartek, 11 stycznia 2024
Piotrkowskie kino Helios zaprasza na zupełnie nowe filmy. W repertuarze na najbliższe dni znalazły się aż cztery premiery. To zarówno produkcje polskie, jak i zagraniczne. Każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że wśród pozostałych filmów także nie brakuje hitów.
materiały prasowe materiały prasowe

PREMIERY

 

FUKS 2. Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec w dniu osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko, a już niedługo okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to stanie się za sprawą randki, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami i wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa i jeszcze większa miłość.

 

 

 

Piep*zyć Mickiewicza. Znany pisarz i wykładowca – Jan Sienkiewicz – po wyrzuceniu z uczelni zatrudnia się w warszawskim liceum jako polonista. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę II B, klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków…

 

 

Pszczelarz. Clay wiedzie spokojne życie na prowincji doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak, gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay nie ma wyboru. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której macki sięgają szczytów władzy. Clay w przeszłości posiadł zestaw unikalnych umiejętności, a litość nie leży w jego naturze, więc nie zatrzyma się póki nie dotrze na sam szczyt gangsterskiej piramidy. Niestety jego powrót do gry zaniepokoi bardzo poważnych ludzi, którzy dobrze znają jego przeszłość i gotowi są zrobić wszystko, by raz na zawsze się go pozbyć.

 

 

WYSPA PUFFINÓW. Nowi przyjaciele. Gdy do Wyspy Puffinów zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko w tym sezonie zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia je odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu.

 

 

REPERTUAR STAŁY I PROJEKTY SPECJALNE

 

W stałym repertuarze kina Helios nadal znajdziecie filmy: "Akademia Pana Kleksa", "Aquaman i zaginione królestwo", "Wonka" i "Wyfrunięci". Warto też zwrócić uwagę na projekty specjalne Heliosa na najbliższe dni. Szczegóły znajdziecie na plakacie.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat