32 osoby ranne w wypadku autokarów wiozących dzieci w Ruścu

PolicjaBełchatów Piątek, 25 maja 20183 10728
Do tego groźnego zdarzenia drogowego doszło w piątek 25 maja około 16:00 w powiecie bełchatowskim. Oba autokary wiozły grupy dzieci z opiekunami. W sumie pojazdami podróżowało około 90 osób. Ranne są 32 osoby. Do akcji zadysponowany został między innymi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu udział brały dzieci i opiekunowie z jednej ze szkół z powiatu wieluńskiego. Kierowca jednego z autobusów najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. Kilkunastu osobom została udzielona pomoc medyczna. Jeden z kierowców oraz oraz pasażer zostali hospitalizowani. Pozostałym uczestnikom pomoc udzielana jest na bieżąco - powiedziała mł. insp. Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

 

W miejscu wypadku działają obecnie wszystkie potrzebne służby. Droga jest całkowicie zablokowana, a policja zorganizowała objazdy.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

takijeden ~takijeden (Gość)25.05.2018 21:37

To w końcu jeden śmigłowiec czy trzy?

12


XDDD ~XDDD (Gość)25.05.2018 19:01

to w końcu wypadek czy zdarzenie drogowe ?

34


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat