Advertisement

Znęcał się nad żoną. 54-latek z gminy Grabica odpowie też za rozbój i posiadanie broni

Policja KMP PiotrkówRegion Piątek, 30 listopada 201895068
Znęcał się nad żoną, posiadał broń i amunicję bez zezwolenia. 54-letni mieszkaniec gminy Grabica został już aresztowany. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.
fot. policja fot. policja

26 listopada dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkanki powiatu piotrkowskiego. - Z relacji kobiety wynikało, że jej były mąż przewrócił ją na ziemię – relacjonuje oficer prasowy komendy policji w Piotrkowie. - Ukradł kobiecie telefon komórkowy i pieniądze, które miała na codzienne potrzeby. Zaalarmowani o sprawie funkcjonariusze dokładne sprawdzili sytuację rodziny. Okazało się, że 54-latek znęcał się nad wspólnie z nim mieszkającą byłą żoną.

 

Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych mundurowych zainteresowały przestrzeliny na przedmiotach użytkowanych przez sprawcę. - Podejrzenia policjantów, że może on posiadać broń, potwierdziły się – dodaje rzecznik piotrkowskiej policji. - Okazało się, że mężczyzna ukrył w polu dwie jednostki broni i amunicję. Zabezpieczone przedmioty zostaną poddane specjalistycznym badaniom laboratoryjnym.

 

54-leni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego usłyszał już prokuratorskie zarzuty rozboju, znęcania się, posiadania broni i amunicji bez zezwolenia. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora rejonowego sąd zdecydował o 3-miesięcznym areszcie tymczasowym dla mężczyzny.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.11.2018 13:58

A z kąd ten koleś ktoś wie?

22


gość ~gość (Gość)01.12.2018 13:19

Lubanów

11


gość ~gość (Gość)30.11.2018 15:12

Podziekujcie krzysiowi

33


gość ~gość (Gość)30.11.2018 12:44

Po co z nim mieszkała? Kolejna naiwna kobieta?

110


gość ~gość (Gość)30.11.2018 14:59

Bo to nie Niemcy ,Anglia,Holandia ze panstwo ci pomoze.oplaci mieszkanie ,da na chleb dopuki nie znajdziesz dochodu.

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat