Nowy sezon i nowe piłkarskie emocje

ePiotrkow Wtorek, 07 grudnia 2021218710
Po prawie rocznej przerwie spowodowanej pandemią rozgrywki wznowili piłkarze rywalizujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR. Wyjątkowo wyrównane były zwłaszcza mecze w I lidze.
fot. M. Cecotka

 

Na cztery spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej padły aż trzy remisy. Co ciekawe, wszystkie w stosunku 1:1. Tylko w jednym  wyłoniono zwycięzcę. LZS Sulejów pokonał Moszczenicę GG 3:2 i to ta drużyna została pierwszym liderem.


Warto jednak pamiętać, że obrońca tytułu mistrzowskiego Barwil Omega swoje spotkanie z FCC Environment rozegra 12 grudnia.


W II lidze najwyższe zwycięstwo zanotował Emik Brudaki, który nie pozostawił złudzeń Drużynie Starszych Panów (12:1). Swoje mecze wygrały także drużyny Rol-Bestu (3:1 z WKS Proszenie – 3 gole znanego z ligowych boisk Adriana Malickiego), Walewski Team (2:1 z Wikrolem Alplast) i Fajansiarze (2:0 z Czarnymi).


Mecze AHLPN odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax. W pierwszej lidze rywalizuje 10, a w drugiej 8 zespołów. Najbliższa kolejka rozpocznie się w niedzielę 12 grudnia o godzinie 9.00.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jjjjjjjbb ~Jjjjjjjbb (Gość)07.12.2021 23:51

Za Jacka to był cyrk ale były lepsza piłka

21


amazon ~amazon (Gość)07.12.2021 12:12

Nareszcie ktoś pomyślał i nie tylko ciągnie kasę. Jest spiker i lepszy sędzia.

01


Zazdrosnystaryfacet ~Zazdrosnystaryfacet (Gość)08.12.2021 13:33

I oni grają tak bez maseczek, bez 2 metrowego dystansu od siebie? Chyba mocno się zewnętrznie i wewnętrznie dezynfekuja przed meczem, w przerwie i po meczu? Tak pytam. Chciałbym się zapisać do którejś z drużyn. Jak to zrobić, bo mnie zazdrość skręca, że tak sobie normalnie grają i tam żadne źśwfiruózzzssy nikomu nie grożą groźnie??? Dostanę odpowiedź od działaczy lub kapitanów zespołów? Ja to bym chciał do tych Starszych Panów, choć na 3 minuty zagrać, bo tylko potrafię dobre wrażenie robić, stojąc przy linii.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat