Nie żyje trzytygodniowe dziecko. Rodzice byli pod wpływem alkoholu

Strefa FM Czwartek, 21 stycznia 2021117 34696
W nocy z wtorku na środę, w jednym z budynków przy ul. Przemysłowej w Piotrkowie doszło do śmierci niespełna miesięcznego dziecka. Rodzice noworodka byli pod wpływem alkoholu. Okoliczności zdarzenia bada piotrkowska prokuratura.
fot. kacza

W sprawie zostało wszczęte śledztwo, wstępnie zakwalifikowane jako nieumyślne spowodowanie śmierci. - Z ustaleń śledczych wynika , że do zgonu dziecka doszło w nocy z 19 na 20 stycznia. Rodzice po przebudzeniu stwierdzili, że dziecko, które spało razem z nimi, nie daje oznak życia. Na miejsce zdarzenia zostało wezwane pogotowie oraz policja. Na ciele dziecka nie było widocznych obrażeń. Zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Rodziców poddano badaniom krwi na zawartość alkoholu oraz środków odurzających. Przeprowadzone badania zawartości alkoholu we krwi dały wynik pozytywny u obojga rodziców- u matki 0,21 mg/l, a u ojca 0,27 mg/l. Obecnie trwają czynności procesowe mające na celu ustalić przebieg i przyczyny zdarzenia. Czynności związane z ewentualnym przedstawieniem komukolwiek zarzutów są uzależnione miedzy innymi od wyników sekcji zwłok dziecka - wyjaśnia Magdalena Czołnowska-Musioł, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.


Jak dodaje rzecznik piotrkowskiej prokuratury, materiał dowodowy nie pozwala na podjęcie żadnych decyzji merytorycznych w sprawie.

 

Nasz reporter rozmawiał z mieszkańcami bloku przy ul. Przemysłowej:


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (117)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_szakira02 ~gość_szakira02 (Gość)21.01.2021 21:05

Widzę że wreszcie ktoś rozwinął temat lokatorki nr 5.
Nie tylko dzieci na tym podwórku mają łamane rączki ale i przypalaną twarz o piec, jakiś czas temu był artykuł o tejże pani gdzie jeden z jej lovelasów chciał wysadzić budynek, do osób które się wypowiadają że nikt nic nie zgłasza podczas jednego ze zgłoszeń dyspozytor policji już wiedział jaki dokładnie adres oraz o kogo chodzi, pani z MOPR,u zapowiada swoją wizytę kilka dni wcześniej dla tego mieszkanie jest sprzątane itp sąsiedzi nie przyznają się kto zgłosił bo nie tylko są wybijane szyby w mieszkaniu czy autach ale czasami dochodzi do znacznie gorszych gróźb.
Kolejna tragedia zbliża się wielkimi krokami

120


gość_gość gość4 ~gość_gość gość4 (Gość)07.02.2021 07:57

Iw to niemoge uwierzyć????????????????????????????

00


5gg ~5gg (Gość)01.02.2021 00:16

Patologia 500+

20


gość_wolf ~gość_wolf (Gość)22.01.2021 19:57

Tu jest wina Pan z Mopsy bo z takiej patologi to powinny dzieci zabierać a matkę kierować na podwiązanie jajników żeby nie mogła mieć następnych dzieci ale przeciez one twierdzą że to samotna matka i tszeba pamagac dawać kasę na alkohol i utrzymywać melinę a ludzie muszą zapieprzac i płacić podatki żeby Mops je rozdawał patolom

121


mag ~mag (Gość)21.01.2021 16:13

Dziecko nie powinno spać z rodzicami! Każdy maluszek powinien spać w swoim łóżeczku. Zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że podczas snu możemy niechcący zrobić dziecku krzywdę. Pomijając promile we krwi rodziców, matka po porodzie jest zawsze niewyspana i zmęczona. Tym bardziej nie powinna brać dziecka do swojego łóżka do spania. Szkoda dzieciaczka.

170


gość_karma ~gość_karma (Gość)23.01.2021 15:56

Gość nik....Bonitka zainwestuj najpierw w słownik ortograficzny zanim się wypowiesz publicznie

21


gość_ggggg ~gość_ggggg (Gość)23.01.2021 07:51

Jak czytam że dzieci mają łamane ręce i przypalane to nie wierzę. Ja chyba jednak mało wiem o świecie. Myślałam że takie rzeczy tylko w filmach.

21


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)22.01.2021 08:54

W Bujniczkach jest/ była podobna sytuacja - częste interwencje policji, mopr itd. a jak co do czego to zero działań służb, bo znajomości czy co tam jeszcze ...
Służby powinny się gęsto tłumaczyć z takich spraw, bo za bardzo pobłażają alkoholikom - takie rodziny łatwo zweryfikować - próby wątrobowe plus codzienna kontrola trzeźwości i już wiemy z kim mamy do czynienia

71


gość_justyna ~gość_justyna (Gość)22.01.2021 18:52

Ja w to nie mogę uwierzyć

10


gość_wasz kat ~gość_wasz kat (Gość)22.01.2021 17:30

Tematy schadza na inne Osoby widać ... Sąsiad sąsiadowi wilkiem a w oczy dzień dobry i co u cb słychać. dobre ha ha

15


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat