46. Złota Wieża Trybunalska wręczona

ePiotrkow Środa, 15 września 202110 3224
Elżbieta Gniewaszewska odebrała z rąk prezesa Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Złotą Wieżę Trybunalską. To coroczna honorowa nagroda dla jednego z mieszkańców w zakresie kultury, działalności społecznej i promocji miasta.

Ładuję galerię...

Laureatka była m.in. instruktorem tańca,  pracowała w strukturach rządowych i samorządowych. Przez kilka lat pełniła m.in. funkcje dyrektora Wydziału Kultury Urzędu Wojewódzkiego w Piotrkowie i redaktor naczelnej Telewizji Piotrków. - Jest to wyróżnienie – jak rozumiem - za osiągnięcia mojego całego życia zawodowego. Byłam związana z kulturą, starałam się ciągle wdrażać coś nowego, aby życie w Piotrkowie nie było nużące – powiedziała dziennikarzom.

 

O wyborze Elżbiety Gniewaszewskiej zdecydowała kapituła na czele której stał prezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego Waldemar Domarańczyk. - Wybory bywają trudne, gdy jest wielu kandydujących, a ich dorobek jest

porównywalny. W tym roku nasza kandydatka zdominowała jednak wszystkich, którzy zostali zgłoszeni, więc kapituła nie miała problem z wyborem – podkreślił szef TPPT.

 

W uroczystości uczestniczyli m.in. wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek, wiceprzewodniczący Rady Miasta Rafał Czajka, b. wojewoda piotrkowski Stanisław Witaszczyk, radny Sejmiku Wojewódzkiego w  Łodzi Marek Mazur, dyrektor MOK Elżbieta Jarszak. Gości powitała dyrektor Muzeum dr Marta Walak.

 

Uroczystość uświetnił koncert grupy „Przeznaczenie”.

 


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)16.09.2021 00:00

A może jakieś podsumowanie jak się potoczyły losy nagrodzonych ?? Jeden z byłych laureatów zbankrutował i ogólnie można chyba napisać, że sporo narozrabiał, a nagroda była chyba za przedsiębiorczość, sponsorowanie ...

111


mj ~mj (Gość)18.09.2021 19:13

Pozdrowienia dla prezesa Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego pana Waldemara Domarańczyka - zawsze prezentuje wysoki poziom pod każdym względem.
Adres: https://www.epiotrkow.pl/news/46.-Zlota-Wieza-Trybunalska-wreczona,45018

31


his. ~his. (Gość)16.09.2021 09:00

Nagroda jak nagroda ,ale reprezentacja władzy na poziomie vice i byłych. To już ładnie nie wygląda. Po co te szopki robić. Bo albo ma być to szczególne wyróżnienie albo trochę wyróżnienie.

91


brawoBrawissimo ~brawoBrawissimo (Gość)16.09.2021 08:21

Najszczersze gratulacje

42


Iza. ~Iza. (Gość)16.09.2021 08:00

Wspaniale! Wspaniale Pani wygląda, jak zawsze z resztą! Miła, uśmiechnięta sąsiadka. Mąż równie taki sam. Pomocni ludzie. Bardzo! Gratuluję! Iza.

42


expres ~expres (Gość)16.09.2021 07:30

Nagroda ta straciła już jakąkolwiek powagę i znaczenie. Zdewaluowała się.

81


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)15.09.2021 22:15

Radny Czajka nie jest wiceprzewodniczącym Rady Miasta.

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat