Na kolejną drogową przewałkę kasa się znalazła, a na rozwiązanie dramatycznego problemu z miejską ciepłownią - już nie.
Rondo turbinowe to rondo tak czy siak, są tu tez zjazdy i w każdym wypadku może dojść do zderzenia:
http://moto.pl/MotoPL/1,90109,10089659,Rondo_turbinowe__Kolejne_takie_w_Polsce.html
http://www.poradopedia.pl/motoryzacja/zasady-pierwszenstwa-na-rondzie-turbinowym,1836.html
Wszystko fajnie tylko ile razy jeszcze to rondo będzie przebudowywane? Nie można było raz a dobrze?? Chyba że się daje zarobić swoim kolesiom?
Kolejny raz nieprzemyślana przebudowa (bubel) i kolejna nazwa "Rondo Małgorzaty M".
Wg mnei lepiej by było zrobić np przejazd na słowackiego żeby te tory nie były w takim dołku albo chociaż zrobić delikatniejszy zjazd. Albo zrobić jakąś zniszczona ulicę bo tak naprawdę przebudowa ronda sulejowskiego jest niepotrzebna i tyle marnotrawienie pieniędzy podatnika :)
Jacy urzędnicy taki burdel ,tyle razy manipulowali przy nim i za kazdym razem nie tak wyszło jak powinno..
a co z ulicą rolniczą, miała byc remontowana w tym roku, jedna z ruchliwszych ulic poza centrum a rozwalona jakby wojna się nie skończyła.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!