metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jajajajaja ~jajajajaja (Gość)19.10.2013 22:12

Tragedia!! Człowiek, który jest "jakimś" autorytetem w mieście wypowiada takie teorie!!! Księże Ireneuszu!! Opamiętaj się! NIBY światły człowiek, a wypowiada takie brednie- o karaniu dzieci i ich "współudziale" w pedofilii!!! Żenada...

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)20.10.2013 10:01

A oto i nasz lokalny celebryta.
Obawiam się, że tym wywiadem(usprawiedliwianiem popapranych kleryków) przysłowiowo "strzelił sobie w kolano"

00


BCC ~BCC (Gość)20.10.2013 11:12

"jajajajaja" napisał(a):
Tragedia!! Człowiek, który jest "jakimś" autorytetem w mieście wypowiada takie teorie!!! Księże Ireneuszu!! Opamiętaj się! NIBY światły człowiek, a wypowiada takie brednie- o karaniu dzieci i ich "współudziale" w pedofilii!!! Żenada...


niech się juz lepiej zajmie produkcją piwa i prowadzeniem hotelu.

00


ja ~ja (Gość)20.10.2013 14:57

Ej ludzie serio jesteście tak mało domyślni? Tekst tu był i zniknął, bo gazeta była jeszcze w kioskach. Za gazete trzeba zapłacić. Tłumaczyć dalej?

00


taki jeden ~taki jeden (Gość)20.10.2013 18:57

Odpowiedź na ostatnią kwestię (zresztą, to może wina dość, hmm... infantylnego pytania) obnaża niezrozumienia sedna całej afery wokół ostatnich "lapsusów" dostojników Kościoła.
Rzecz nie w "pedofilli w Kościele", bo ta występuje w każdym środowisku. Rzecz w obrzydliwym, a skrzętnym ukrywaniu jej przejawów. Rzecz w upierdliwych próbach odwrócenia uwagi w stronę jakichkolwiek problemów współczesnego świata, aby tylko nie zacząć mówić o WSPÓŁWSPRAWSTWIE kleru: bo ukrywanie przestępców - to współwsprawstwo. Pod kościelnym dywanem uzbierało się już potężne szambo i to ono właśnie tak śmierdzi i wymaga gruntownego czyszczenia.
A poglądy Księdza wyrażone w trzech poprzednich pytaniach są - chcę w to wierzyć - nieprzemyślanymi opiniami. Bo jeśli się mylę, to... To na wódkę bym już z Księdzem nie chciał.
Wódki się z byle kim nie pija.

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)21.10.2013 12:53

"ja" napisał(a):
Tekst tu był i zniknął, bo gazeta była jeszcze w kioskach. Za gazete trzeba zapłacić. Tłumaczyć dalej?

Średnie tłumaczenie, ja tam gazety nie kupowałam i nie kupuję i takie argumenty nie spowodują, że ją zakupię ;) Tym bardziej, że moderator zapowiadał ponowne pojawienie się artykułu.

00


anonim ~anonim (Gość)21.10.2013 22:22

no to może ksiądz wydrukować sobie ten wywiad, podpiąć pod CV, będzie kroczek bliżej do arcybiskupa..

00


Ar-Now ~Ar-Now (Gość)25.10.2013 14:47

Żenujące wypowiedzi księdza. Wg mnie ktoś tak rozumujący nie powinien być księdzem.

10


jadźka ~jadźka (Gość)25.10.2013 19:07

ksiądz Bocheński pewnie myślał że wygaduje do stada baranów, a tu proszę jaka riposta
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8024/2045158,bez-sciemniania-co-tam-komu-na-watrobie-lezy,id,t.html

00


ares1 ~ares1 (Gość)26.10.2013 10:41

To już nie ksiądz a biznesmen w habicie :))) Zresztą sami go zapytajcie co o sobie myśli :)))

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat