metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czarne jest czarne ~czarne jest czarne (Gość)18.10.2013 21:33

Poczułam niesmak po przeczytaniu tego wywiadu. Okazuje się bowiem, że to dzieci wchodzą do łóżka dorosłym i dlatego księża jedynie korzystają z tej ich chęci do zabawy w doktora. Miałam zupełnie inne zdanie o księdzu rektorze, który zapowiadał się na godnego następcę śp. księdza Pecolda. Niestety pomyliłam się, a szkoda.

00


tu myślę ~tu myślę (Gość)18.10.2013 21:49

Jestem zbulwersowany słowami księdza, który jest laureatem Złotej Wieży i podobno przedstawicielem piotrkowskiej elity, Jeśli uważa, ze 10-letnie dzieci wskakują same do łóżka i I TO JEST ICH WYBÓR co będzie z nimi w tym łóżku dalej, to jak On z takimi poglądami uczy religii dzieci, chyba bym nie chciał by uczył moje dziecko

10


bulk bulkranga18.10.2013 23:19

Wnoszę o zmianę artykułu na "Nachalnie i populistycznie o pedofilii w Kościele". Tylko gdzie taki wniosek skierować ? Wszak to sprawa nieurzędowa.

00


tutaj tutajranga19.10.2013 07:58

"Zanzi" napisał(a):
Zanziranga
21 godzin temu, 11:17
"tutaj" napisał(a):
Czytałam i właściwie nie widzę w tym niczego, co by zasługiwało na stos
?? To może czytałaś wersję już "przerobioną" lub okrojoną?


Bardzo być może. Przyzwyczaiłam się do manipulowania mną i zawsze czekam na rzetelne wypowiedzi. Zazwyczaj się doczekuję.

00


tutaj tutajranga19.10.2013 09:45

A...tam, wywalili mój wcześniejszy wpis; ja się tak nie bawię.
kiedy istniało Forum, prowadzone przez Orange'a, gadało się o wszystkim. Czasem Moderator dawał delikatne upomnienie, jak się ktoś, w tej liczbie i ja, rozhasał nadmiernie. Było to tak pełne kultury, że po prostu nie wypadało się nie zmoderować. Czy zasadą jest na zawsze, że gorszy pieniądz wypiera lepszy?

00


gość ~gość (Gość)19.10.2013 10:24

~juzek (Gość)
18 godzin temu, 15:57
Ten sam tekst co w gazecie, nic nie zmienione!
Ale czy ten sam, co był tu przez paręnaście minut w czwartek z rana???
Po co w takim razie autor czy redakcja wstawiali, zdejmowali, wstawiali. Sami wywołali temat tak postępując. Proszę się nie dziwić czytającym. Nikt nie lubi być w konia robiony.

00


normalny ~normalny (Gość)19.10.2013 11:35

Godny następca Honorowego OBYWATELA miasta PIOTRKOWA ks. Pecolda (chyba w/w się w grobie przewraca).A tak na marginesie ze zdjęcia to OSOBNIK BARDZO PRZYSTOJNY i chyba b.madry.

00


tutaj tutajranga19.10.2013 12:03

Matko święta, o co tyle krzyku? Byście zobaczyli,jak sądzą sądy w Piotrkowie, to by się Wam oczęta otworzyły...
Facet jest za karaniem w postaci kar cielesnych (z umiarem) i ma rację. Dupa nie szklanka.
Wypieprzono mój poprzedni wpis, więc może się teraz uda: kiedy miałam dziewięć - dziesięć lat, największym świętem było dla mnie wejść do łóżka Rodziców w niedzielę. Posypialiśmy razem nawet do dziesiątej. Ojciec pochrapywał, Mama też. Przez sen głaskali mnie po włosach. To były najpiękniejsze chwile mojego dzieciństwa, Nikomu się nie śniło o "złym dotyku".
Zboków izolować. I tyle.

00


xyz ~xyz (Gość)19.10.2013 17:23

nie róbcie farsy gorszej niż jhest.

00


xyz ~xyz (Gość)19.10.2013 17:26

opinia księdza to dla mnie żadna opinia.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat