metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
blizniak ~blizniak (Gość)05.09.2013 10:27

tak właśnie działa PIO - posługują się kłamstwem i obłudą!!!!!!

00


sklave sklaveranga05.09.2013 10:43

Triumf sprawiedliwości nad ideologią.
DAJCIE MI CZŁOWIEKA, A JA JUŻ ZNAJDĘ NA NIEGO PARAGRAF
- jest to stalinowska zasada działania radzieckiego prokuratora generalnego A. Wyszyńskiego, wykorzystywana często w krajach realnego socjalizmu, dawnego obozu państw zależnych od ZSRR . Podobnie słynne jest jeszcze powiedzenie Dzierżyńskiego, jednego z twórców utopijnego komunizmu: Nie ma niewinnego, są tylko źle przesłuchiwani...
Czy dzisiaj jest inaczej?
W czasach PRL na hasło ...prokurator... można się było spodziewać wszystkiego, tylko nie przestrzegania prawa. Prokurator obowiązkowo należy......
Był Proces Dwudziestu Trzech.
Był też Proces Tatara.
Dziś zrobiono krwawego tatara z siedemnastki PiOtrkowian.
Ten proces przejdzie do historii jako:
Królewski Proces Siedemnastu PiOtrkowian w Grodzie Trybunalskim.
Prawo jest dla biednych
a sprawiedliwość dla bogatych czyli sprawujących władzę.
Grupa nacisku daje o sobie znać.
Panie Marcinie gdzie można przekazać datki na grzywnę????
Więcej:
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


baba ~baba (Gość)05.09.2013 11:03

żeby ten co skarży był taki święty. Niech zacznie od siebie, a potem obwinia innych. Wyjątkowo wrażliwy na swoim punkcie

00


Aśka ~Aśka (Gość)05.09.2013 11:19

"za-https//www.facebook.com/piotrkowskainicjatywa.obywatelska" napisał(a):

Czy wiesz, że posiadając konto na ePiotrkow.pl twoje komentarze są publikowane od razu?
Więc załóż konto lub zaloguj się!
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.
za: https://www.facebook.com/piotrkowskainicjatywa.obywatelska
~za: https://www.facebook.com/piotrkowskainicjatywa.obywatelska (Gość)
4 minuty temu, 10:17
Drodzy Piotrkowianie,
Wyrokiem sądu zmuszony zostałem wczoraj do przeproszenia Pana Kacperka, zapłacenia mu odszkodowania oraz wpłaty tysiąca złotych na cele charytatywne.
Nie ja napisałem słowa, które tak ubodły pana Kacperka. Ale mimo to uznałem, że kary za krytykę nie powinien ponosić Bogu ducha winny dziennikarz. Ani żadna z pozostałych 16 osób, które pozwał urażony pan Kacperek - z czym na szczęście zgodził się też sąd. Opublikowałem przeprosiny zgodnie z wytycznymi sądu. I mało tego, skoro pan Kacperek tak bardzo czuje się urażony sformułowaniem "dawniej milicjant obywatelski", to ja go za to raz jeszcze serdecznie przepraszam.
Za człowieka świadczą jego czyny. Za urzędnika - jego praca na rzecz mieszkańców. Na szacunek i publiczne poważanie - trzeba zapracować. Znamy wszyscy radnego w Piotrkowie, który był milicjantem i wciąż cieszy się ogromnym szacunkiem i uznaniem mieszkańców. Panie Kacperek, zadam więc Panu publicznie raz jeszcze pytanie: czy to, że ktoś był (lub jest) w służbach mundurowych, to ujma, wstyd i hańba? Czego się pan, panie Kacperek, tak wstydzi?
Mógłbym polemizować z sądem i z panem Kacperkiem, czy kumoterstwo i nepotyzm występują w jego otoczeniu, czy nie. Czy to, że nie był milicjantem, tylko policjantem, ma znaczenie. Ale zrezygnowałem z tego. I nie chodzi o to, że nie chcę już odbierać kolejnych obraźliwych smsów i emaili, że nie chcę się znowu martwić, czy ktoś mi zniszczy samochód i że nie chcę po raz kolejny słuchać w prezydenckiej telewizji kłamstw na mój temat i czytać chamskich tekstów o sobie w internecie. Choć to przykre, że jeżeli w naszym mieście ktoś krytykuje władze miasta, z panami Chojniakiem i Kacperkiem na czele, to jest represjonowany, opluwany i zastraszany.
Nie będę polemizował z panem Kacperkiem, bo nie mam do niego szacunku. Nie jest on moim zdaniem godzien reprezentować mieszkańców Piotrkowa na stanowisku wiceprezydenta miasta. On i cała reszta grupy, razem z panem Chojniakiem, trzymającej kurczowo władzę w mieście.
Żyjemy w wolnym kraju. Krytyka władzy jest potrzebna, by ta władza nie czuła się bezkarna. Krytyka jest istotą demokracji. A prawdziwa cnota - jak pisał Ignacy Krasicki - krytyk się nie boi.
Dlatego tym bardziej zachęcam wszystkich Was do udziału w referendum 15 września. Tę władzę trzeba odwołać.
Marcin Pampuch
https://www.facebook.com/piotrkowskainicjatywa.obywatelska

Jeszcze tak obraźliwych słów pod adresem ludzi jakie przeczytałam w gazetce PIO,to nigdy w życiu nie widziałam.Jeżeli chcemy żeby ludzie nas szanowali,szanujmy innych niezależnie od co o nich myślimy.Panie Pampuch mamy prawo do krytyki ale nie wiem co na tę waszą powiedziałby taki mistrz pióra jak Krasicki..? Demokracja daje nam wiele możliwości ale nie może kłócić się z etyką.Nie podoba mi się wasz sposób uprawiania polityki;WY możecie wszystko:opluwać,ośmieszać,szkalować ale jeżeli druga strona chce się bronić nie pozwalacie na to,wręcz chcecie zmiażdżyć pijarem dziennikarskim. Nie krytykujecie,Wy rzucacie oszczerstwami.Ludzi,których znaliście wcześniej a którzy są Wam przeciwni nie poznajecie na ulicy,nie stać Was na ,,dzień dobry,,? ,niektórzy z Was są wręcz chamscy.Czy to ma być wasza reklama następnej władzy? Dziękuję, nie skorzystam.Proszę przejrzeć się w lustrze i patrząc sobie w oczy powiedzieć,że nie ma sobie Pan nic do zarzucenia...

00


lisu ~lisu (Gość)05.09.2013 11:20

Panie Pampuch, niech najpierw zobaczy pan co robili w przeszłości pana współpracownicy ( chodzi w tym przypadku m.in. o panią Gletkier, która wielokrotnie łamała prawo...). Co może wiedzieć o praworządności wspomniana wyżej osoba i o normach moralnych obowiązujących na co dzień. Co do komiksu który tak namiętnie rozprowadzacie po mieście to szkoda że tak "mądre" osoby nie wiedzą że zamieszcza się stopkę redakcyjną, tylko zachowują się jak tchórze i nie podpisują się pod tymi wypocinami!!! Osoby które nie są godne podnosić wysoko czoła żeby "dostać władzę w swoje ręce" to tylko PIO i poplecznicy którzy stoją jak tchórze za plecami pana Pampucha i sterują nim.

00


Nina ~Nina (Gość)05.09.2013 11:22

"baba" napisał(a):
żeby ten co skarży był taki święty. Niech zacznie od siebie, a potem obwinia innych. Wyjątkowo wrażliwy na swoim punkcie

Nikt nie jest święty ale jak Ciebie i Twoją rodzinę ktoś opluje na forum, to co zrobisz mądralo?

00


Marek ~Marek (Gość)05.09.2013 11:36

kacperek niech rządzi sobie ale w moszczenicy tam jest jego miejsce.

00


Marek  ~Marek (Gość)05.09.2013 11:43

Do blizniak obłuda to przez ciebie przemawia.A wy wszyscy od chojniaka uważacie się za katolików jacy wy katolicy nienawiść przez was przemawia precz z takimi katolikami.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga05.09.2013 11:48

Cytuję:
Wczoraj sędzia orzekł, że Marcin Pampuch musi przeprosić prezydenta za "nieprawdziwe pomówienie w agitacji referendalnej tj. nieprawdziwe pomówienie, że był milicjantem obywatelskim, nieprawdziwe pomówienia o działalności mogącej świadczyć o kumoterstwie, nieprawdziwe pomówienie o równoczesnym pełnieniu funkcji wiceprezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Moszczenicy i wiceprezydenta Piotrkowa".

Czyli ma przeprosić, za coś czego nie napisał, ani nie powiedział? Brawo! A co to jest "nieprawdziwe pomówienie" i czym się różni od prawdziwego pomówienia? Ten sędzia to jaką szkołę kończył?

00


mieszkaniec Piotrkowa ~mieszkaniec Piotrkowa (Gość)05.09.2013 12:53

Jeśli uważacie, ze jest ok - nie idźcie na referendum... Bieg Trybunalski, który powinien promować, pokazywać miasto jest na pseudo stadionie... W MOKu pracują całe rodziny ludzie, którzy niekoniecznie wykonują dobrze swoje obowiązki... Masakra

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat