metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)05.09.2013 15:19

"Luca" napisał(a):
Nie idziemy na referendum


Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej?

"Luca" napisał(a):
że nie jesteśmy zwolennikami dawnej UBecji i komuchów pampuchów


Czasmi nie masz problemu w odnalezieniu się w rzeczywistości?

00


Luca ~Luca (Gość)05.09.2013 15:37

"ares1" napisał(a):
"Luca" napisał(a):
Nie idziemy na referendum
Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej?
"Luca" napisał(a):
że nie jesteśmy zwolennikami dawnej UBecji i komuchów pampuchów
Czasmi nie masz problemu w odnalezieniu się w rzeczywistości?

hehe nie mam z tym problemu, wierz mi, mówię w imieniu 50000 obywateli tego miasta, dla których prezydent Chojniak jest dobrym prezydentem, a nie jakimś Waldemarem, który daje się uwieść jeszcze gorszemu kryminaliście i komuchowi Pęczakowi. Matusewicz krzyczał: "uwiódł mnie, uwiódł mnie... po sprawiedliwość do Strasburga pójdę!!" i co??? odsiedział swoje, Pęczak wyszedł z pierdla i kręcą lody znów. 50000 obywateli wie z kim ma do czynienia i 15 września pozostanie w domu!!!

00


martens ~martens (Gość)05.09.2013 15:52

Ci za syf w UM,jeszcze troche a Kacperki i inne podadzą do sądu wszystkich piotrkowian,którzy podpisali się o przeprowadzenie referendum,takiej sitwy dawno nie widziałem.
Dno i 2 metry mułu.

00


ares1 ~ares1 (Gość)05.09.2013 15:53

"Luca" napisał(a):
dla których prezydent Chojniak jest dobrym prezydentem,


Jak bym miał korzyści od Pana Prezydenta też bym był zachwycony a tu lipa PT się cofa w czasie :(((

Komentarz był edytowany przez autora: 05.09.2013 15:55

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)05.09.2013 16:13

Chętnie zamówię prenumeratę Piotrkowskich Faktów Referendalnych zacne pismo.

00


sara ~sara (Gość)05.09.2013 16:14

Niech pan Pampuch nie robi z siebie męczennika, że niby bierze na siebie całą winę za kłamstwa szkalującej piotrkowską władzę gazetki. W ten sposób chce zamknąć usta tym, którzy zdemaskowali prawdziwe intencje zwolenników referendum.

00


klozetowa ~klozetowa (Gość)05.09.2013 16:35

Ja też chętnie zamówię prenumeratę Piotrkowskich Faktów Referendalnych ,ale na miękkim papierze :)

00


Nie? ~Nie? (Gość)05.09.2013 16:36

"martens" napisał(a):
takiej sitwy dawno nie widziałem.


Nie? to proszę przypomnieć sobie pozew pana Pampucha przeciwko Elżbiecie Jarszak.

00


Ka-ja ~Ka-ja (Gość)05.09.2013 16:55

Pan Pampuch za anonim pt."Piotrkowskie Fakty Referendalne", który został Piotrkowianom wrzucony do skrzynek pocztowych, oraz za oszczerstwa pod adresem ludzi pracujących w Urzędzie Miasta i prezydenta, powinien odpowiadać w trybie karnym.Jesteś człowieku plugawym stworzeniem.

00


Ka-ja ~Ka-ja (Gość)05.09.2013 16:55

Pan Pampuch za anonim pt."Piotrkowskie Fakty Referendalne", który został Piotrkowianom wrzucony do skrzynek pocztowych, oraz za oszczerstwa pod adresem ludzi pracujących w Urzędzie Miasta i prezydenta, powinien odpowiadać w trybie karnym.Jesteś człowieku plugawym stworzeniem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat