metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Theo ~Theo (Gość)05.09.2013 09:59

KOMPROMITACJA sędziego. Zresztą co się dziwić, jak i całego wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

00


lolek ~lolek (Gość)05.09.2013 10:01

[cytat="chuda-szkapa"]Ależ oni na tych zdjęciach wypasieni. Te opięte marynary na tych opasłych brzuszyskach. Już się napaśliście. Dobrze wyglądacie. Niedługo pękniecie z przeżarcia. Przez tyle lat już się pobudowaliście, auta stoją w garażach, a forsa zakiszona w słoikach. Ustąpcie miejsca przy korycie tym chudym, głodnym i biednym. Każdy ma żołądek i potrzeby latania do ciepłych krajów! Każdy chce żyć! Każdy ma rodzinę!
Zawłaszczyliście koryto, a przecież nie jesteście sami na tej Ziemi. TERAZ K...A MY !
[/cytat ]Jacy My? przecież ludzie z PIO też już przy władzy byli i myślicie,że Was szaraczków dopuszczą,ha,ha też naiwność!

00


Bareja ~Bareja (Gość)05.09.2013 10:03

Każda władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie.

00


niki ~niki (Gość)05.09.2013 10:04

"ja" napisał(a):
Biuro prasowe prezia musi mieć klawiatury rozgrzane do czerwoności od wypisywania wszystkich komentarzy:)

A ja myślę,że tu siedzi kilku PIOwców i trzepią na zmianę.

00


janusz ~janusz (Gość)05.09.2013 10:08

...dokladnie i dzisiaj otrzymalem ulotke ktora mowi aby nie isc na referendum...i postanowilem ze nie ide..

00


Ala ~Ala (Gość)05.09.2013 10:09

"Antoni" napisał(a):
Jesteście żałośni szczególnie ci co stoją za Panem procesją bo macie w tym interes dlatego go popieracie. Prawda jest taka że to najgorszy przypadek w historii Piotrkowa T, zobaczymy co powiecie jak już nie będzie miał co zastawić w banku i Piotrków ogłosi upadłość. Zobaczcie sobie ile było ludności w 2005 roku a ile jest obecnie tak to miasto umiera bo tak chce paru chorych na interesiki ludzi. Precz z obłudą ludzi powiązanych i szanujących tylko proboszczów bo mówią na kogo głosować. Ludzie nie słuchajcie tych kłamców miejcie boga w sercu a nie tych co leżą na parafiach dla własnego interesu! Ta władza ma człowieka za nic na pisma odpisują tak jakby piszący był wrogiem i patałachem bo śmie się Pana zapytać bez uniżonego zapytania.!!!!!

AŻ śmiech ogarnia,ilu ludzi tyle moralności.Dlaczego Ci,co stoją za PIO nie znaleźli sposobu aby rozwijać nasze miasto?Nie pamiętacie co się działo ich kadencji??,czy wygodniej nie pamiętać?

00


zyggi ~zyggi (Gość)05.09.2013 10:12

"janusz" napisał(a):
..ale czytałem te fakty i zmieniłem zdanie. WIĘC IDĘ NA REFERENDUM !

Poczekaj,ja też wydam jakiś szmatławiec opluwający kogoś to może zmieni Ci się z 10 razy.

00


Ona ~Ona (Gość)05.09.2013 10:16

"wintage" napisał(a):
czy mi ktoś wyjaśni Dlaczego:
A. Ci z Pio na kogo sie patrzy [nawet na zdjęciach widać] to są usmiechnięci zadowoleni i optymistyczni ?
B. Ci z urzędu miasta zawsze nadęci, nachmurzeni, nabzdyczeni, smutni, jakby chorzy na wrzody żołądka, żóltaczkę i mieli tasiemca ?
Ad B.
Może z przejedzenia tacy nabzdyczeni, cierpią na zatrucia pokarmowe częściej, może woda sodowa uderza im do głowy(stąd bóle głowy), może kompleksy dokuczają i koszmary senne. Brakuje świeżego powiewu, przecie kiszą się wciąż w tym samym sosie, więc duszą się, stają się ociężali. Jaka na to rada? Zmiana! Zmiany! Zmiana trybu życia i stanowiska! Praca fizyczna uzdrowi ! Najlepiej praca fizyczna na rzecz miasta!!! Dożywotnio!

A ja wiem dlaczego CI Z PIO tacy uśmiechnięci:bo już widzą siebie na stołkach tych drugich i śmieją się z naiwności ludzkiej.

00


za: https://www.facebook.com/piotrkowskainicjatywa.obywatelska ~za: https://www.facebook.com/piotrkowskainicjatywa.obywatelska (Gość)05.09.2013 10:17

Drodzy Piotrkowianie,
Wyrokiem sądu zmuszony zostałem wczoraj do przeproszenia Pana Kacperka, zapłacenia mu odszkodowania oraz wpłaty tysiąca złotych na cele charytatywne.
Nie ja napisałem słowa, które tak ubodły pana Kacperka. Ale mimo to uznałem, że kary za krytykę nie powinien ponosić Bogu ducha winny dziennikarz. Ani żadna z pozostałych 16 osób, które pozwał urażony pan Kacperek - z czym na szczęście zgodził się też sąd. Opublikowałem przeprosiny zgodnie z wytycznymi sądu. I mało tego, skoro pan Kacperek tak bardzo czuje się urażony sformułowaniem "dawniej milicjant obywatelski", to ja go za to raz jeszcze serdecznie przepraszam.
Za człowieka świadczą jego czyny. Za urzędnika - jego praca na rzecz mieszkańców. Na szacunek i publiczne poważanie - trzeba zapracować. Znamy wszyscy radnego w Piotrkowie, który był milicjantem i wciąż cieszy się ogromnym szacunkiem i uznaniem mieszkańców. Panie Kacperek, zadam więc Panu publicznie raz jeszcze pytanie: czy to, że ktoś był (lub jest) w służbach mundurowych, to ujma, wstyd i hańba? Czego się pan, panie Kacperek, tak wstydzi?
Mógłbym polemizować z sądem i z panem Kacperkiem, czy kumoterstwo i nepotyzm występują w jego otoczeniu, czy nie. Czy to, że nie był milicjantem, tylko policjantem, ma znaczenie. Ale zrezygnowałem z tego. I nie chodzi o to, że nie chcę już odbierać kolejnych obraźliwych smsów i emaili, że nie chcę się znowu martwić, czy ktoś mi zniszczy samochód i że nie chcę po raz kolejny słuchać w prezydenckiej telewizji kłamstw na mój temat i czytać chamskich tekstów o sobie w internecie. Choć to przykre, że jeżeli w naszym mieście ktoś krytykuje władze miasta, z panami Chojniakiem i Kacperkiem na czele, to jest represjonowany, opluwany i zastraszany.
Nie będę polemizował z panem Kacperkiem, bo nie mam do niego szacunku. Nie jest on moim zdaniem godzien reprezentować mieszkańców Piotrkowa na stanowisku wiceprezydenta miasta. On i cała reszta grupy, razem z panem Chojniakiem, trzymającej kurczowo władzę w mieście.
Żyjemy w wolnym kraju. Krytyka władzy jest potrzebna, by ta władza nie czuła się bezkarna. Krytyka jest istotą demokracji. A prawdziwa cnota - jak pisał Ignacy Krasicki - krytyk się nie boi.
Dlatego tym bardziej zachęcam wszystkich Was do udziału w referendum 15 września. Tę władzę trzeba odwołać.
Marcin Pampuch
https://www.facebook.com/piotrkowskainicjatywa.obywatelska

00


janusz ~janusz (Gość)05.09.2013 10:23

kolego ktory potrzywa sie pod moj nik :) raz ci pokazalem ze robisz blad bo pisales z duzej litery nik...poprawiles sie ok :)...ALE znowu robisz blad !!! masz inna czcionke pisowni...juz kolejny raz cie niepoprawie :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat