metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
janusz ~janusz (Gość)05.09.2013 08:44

..ale czytałem te fakty i zmieniłem zdanie. WIĘC IDĘ NA REFERENDUM !

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)05.09.2013 08:47

FLUSTRACI !!!

00


B-52 ~B-52 (Gość)05.09.2013 08:49

Stwierdzenie, że Kacperek znalazł pracę swojej żonie i córce nie jest obraźliwe, nigdzie nie napisano, że stało się to wbrew przepisom prawa; z informacji dziennikarskiej wynika, że A. Kacperek pomógł żonie w uzyskaniu posady zastępcy dyrektora Gimnazjum w Piotrkowie oraz, że po opuszczeniu Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Komunalnego w Moszczenicy postarał się, aby to miejsce objęła jego córka. To jest wiedza dziennikarska. Fakty te opisuje szczegółowo m.in. Dziennik Łódzki-Wiadomości Dnia w artykule "Sami swoi, ale nie na swoim" z dnia 19.08.2012r. fragment cyt: "… z osobą wiceprezydenta Andrzeja Kacperka łączony jest "układ moszczenicki" - jak nazywają go opozycyjni politycy z Piotrkowa i Moszczenicy. - Doszło już do dziedziczenia tronu - powiedział nam jeden z radnych pragnący zachować anonimowość.
 A mowa o niedawnej zmianie w radzie nadzorczej gminnej spółki, Przedsiębiorstwa Komunalnego w Moszczenicy. Kiedy z zasiadania w radzie zrezygnował pochodzący z Moszczenicy wiceprezydent Kacperek, zastąpiła go córka, Olga Kacperek-Filipiak, od ub. roku zatrudniona w Urzędzie Gminy w dziale organizacyjno - prawnym.
 - Nie mam na ten temat nic do powiedzenia - tak komentuje sprawę wiceprezydent Kacperek dodając, że o "układzie moszczenickim" nie słyszał.
 - Nie było sugestii, to był mój wybór, podyktowany też polityką oszczędnościową."

00


Antoni ~Antoni (Gość)05.09.2013 08:51

Jesteście żałośni szczególnie ci co stoją za Panem procesją bo macie w tym interes dlatego go popieracie. Prawda jest taka że to najgorszy przypadek w historii Piotrkowa T, zobaczymy co powiecie jak już nie będzie miał co zastawić w banku i Piotrków ogłosi upadłość. Zobaczcie sobie ile było ludności w 2005 roku a ile jest obecnie tak to miasto umiera bo tak chce paru chorych na interesiki ludzi. Precz z obłudą ludzi powiązanych i szanujących tylko proboszczów bo mówią na kogo głosować. Ludzie nie słuchajcie tych kłamców miejcie boga w sercu a nie tych co leżą na parafiach dla własnego interesu! Ta władza ma człowieka za nic na pisma odpisują tak jakby piszący był wrogiem i patałachem bo śmie się Pana zapytać bez uniżonego zapytania.!!!!!

00


Obserwator  DWA ~Obserwator DWA (Gość)05.09.2013 09:08

Panie Pampuch- a gdzie podział się Pański i Pańskich Kolegów UŚMIECH na twarzach jaki mieliscie przed rozprawą.Jeszcze raz gratulacje dla P.Andrzeja i mec.Króla. "Chamstwu trzeba się przeciwstawiać siłą i godnością osobistą" (cyt)

00


ja ~ja (Gość)05.09.2013 09:18

Biuro prasowe prezia musi mieć klawiatury rozgrzane do czerwoności od wypisywania wszystkich komentarzy:)

00


chuda szkapa ~chuda szkapa (Gość)05.09.2013 09:24

Ależ oni na tych zdjęciach wypasieni. Te opięte marynary na tych opasłych brzuszyskach. Już się napaśliście. Dobrze wyglądacie. Niedługo pękniecie z przeżarcia. Przez tyle lat już się pobudowaliście, auta stoją w garażach, a forsa zakiszona w słoikach. Ustąpcie miejsca przy korycie tym chudym, głodnym i biednym. Każdy ma żołądek i potrzeby latania do ciepłych krajów! Każdy chce żyć! Każdy ma rodzinę!
Zawłaszczyliście koryto, a przecież nie jesteście sami na tej Ziemi. TERAZ K...A MY !

00


Klara ~Klara (Gość)05.09.2013 09:39

Wiadomo kim jest adwokat Król. Skąd się wziął i dlaczego. Dziękujemy dziennikarzom, że piszecie o tych typach.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/1732771,kim-jest-michal-krol-adwokat-prezydenta-krzysztofa-chojniaka,id,t.html

00


Wall ~Wall (Gość)05.09.2013 09:40

To ja już nie wiem komu wierzyć : wyrokowi sądu, czy tym co w większości piszą na tym forum? To kto tu w końcu podaje nieprawdę?

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)05.09.2013 09:58

"Klara" napisał(a):
Wiadomo kim jest adwokat Król. Skąd się wziął i dlaczego. Dziękujemy dziennikarzom, że piszecie o tych typach.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/1732771,kim-jest-michal-krol-adwokat-prezydenta-krzysztofa-chojniaka,id,t.html[/cytat]Dziękujesz tym co są nieobiektywni?,nie widzisz tego? Przecież Ci dziennikarze uprawiają politykę i każdy artykuł jest tendencyjny.

00


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat