metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
PiekielnaKluska ~PiekielnaKluska (Gość)12.04.2024 10:43

Myślę, że Pan Krzysztof Chojniak powinien oddać pałeczkę młodym. O ile dobrze sobie radził na początku, tak w ostatnich latach jakoś zabrakło werwy. Dobrym wyjsciem byłoby zagłosowanie na Pana Juliusza Wiernickiego, który wnosi do naszej lokalnej polityki trochę świeżości, pełnego oddechu i nowe siły do pracy na przyszłość. Pozdrawiam sąsiadów z Krasickiego ;)

3114


;] ~;] (Gość)12.04.2024 09:35

Głosowałem na Panią Marlenę. Teraz zagłosuję na Pana Juliusza.
Pan Chojniak zniszczył to miasto. Działanie obecnego prezydenta: wczoraj dostał pismo do tej pory nie odpowiedziała - tak też niestety działa nasze miasto ZERO profesjonalizmu.

378


ojciec Redzyk ~ojciec Redzyk (Gość)12.04.2024 16:05

Bracia i Siostry! Może i ten młody jest za młody, ale ten stary jest za stary Zawsze był stary, głównie duchowo. Piotrków potrzebuje zmiany. Zmiana zawsze wiąże się z ryzykiem. Ale kto nie podejmie ryzyka ten się będzie cofał.
(Chrystusowa przypowieść według św. Mateusza - o talentach)

124


nowak ~nowak (Gość)12.04.2024 13:11

Jak dla mnie to żaden wybór. W pierwszej turze głosowałem na Panią Marlenę. Teraz czekam na jej słowo w którym kierunku mam iść. Jeżeli będzie czytała ten komentarz to podpowiadam jej że jej wyborcy wolę doświadczonego człowieka niż całkowitego amatora. Piotrków to MY.

419


Moher katolik ~Moher katolik (Gość)12.04.2024 16:24

Chojniak to ciąg dalszy hanby dla Miasta

127


.... ~.... (Gość)12.04.2024 16:45

Szkoda że tak dużo ludzi wypisuje tu takie bzdury. To tylko świadczy o tym że społeczeństwo ubożeje umysłowo.Dlatego tak chwalą tego kandydata co nie bardzo wie co do czego

54


man ~man (Gość)12.04.2024 16:56

Miły młody człowiek, ale musi się jeszcze wiele nauczyć. Był chwilkę w PO nie wszedł z tej listy do sejmu to poszedł w grono PSLu .Nie zdecydowany chwiejny a to dobrze nie wróży. Poszukujący drogi życiowej oby to się nie odbiło na jego psychice

410


logikkk ~logikkk (Gość)12.04.2024 16:01

Panie Juliuszu debata jest nie potrzebna dla pana.Może przynieść skutek odwrotny od oczekiwanego.

87


as ~as (Gość)12.04.2024 16:40

Mówią że młody artysta, któremu biznes w Polsce nie wypalił wyjechał do Anglii Tam też mu nie wyszło bo ponoć tęsknił Wraca do Piotrkowa i zamarzył sobie by zostać politykiem.Do sejmu się nie dostał to próbuje zawalczyć o stołek prezydenta.Czy można na kogoś takiego głosować. OOOOOOOOOOOlosie

916


.... ~.... (Gość)12.04.2024 16:49

Z czym do ludzi panie kandydacie.Ogarnij się pan . Będąc w radzie będzie pan wiedział co do czego i wtedy niech pan startuje a dziś to nie pora Miasto nie zasługuje na eksperymenty Fachowiec to fachowiec a nie młodzik któremu nawet mały interes nie wyszedł jak mówią ludzie

1014


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat