metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik luzikranga21.05.2014 10:38

"POLSKA-" napisał(a):
Pasożyty muszą być odcięte od moich pieniędzy. Oddawać komuś połowę pensji tylko za to by mógł sobie leżeć 8h w robocie, pić kawę, robić wały i okradać moją Polskę, moją Ojczyznę !
Takiego wała !


Jestem ZA !!!

42


antyciemnogród piotrkowski ~antyciemnogród piotrkowski (Gość)21.05.2014 10:47

[cytat="POLSKA-"]Wiesz dlaczego taka rewolucja wybuchła ?
Podział ludzi na ubogich umierających w nędzy i na burżujstwo kończy się powstanie.
Wtedy ludzie, biedota musiała powstać i hołotę rozgonić jedyne co im groziło to tylko dwie opcje: śmierć z głodu lub śmierć po przegranej z hołotą.
Rozumiem Cię, że chcesz wspierać czerwoną hołotę bo to nic inneg... o jak upodlenie człowieka i uwiązanie na smyczy państwa.
Jeszcze troszkę i zaczniecie wprowadzać Wy pro Ujonaniści zakaz współżycia mężczyzny z kobietą lub ilość odbycia stosunków małżonków w miesiącu.
Popierajcie dewiacje i biurokrację, a ja Wam mówię mam Was w ....
Pasożyty muszą być odcięte od moich pieniędzy. Oddawać komuś połowę pensji tylko za to by mógł sobie leżeć 8h w robocie, pić kawę, robić wały i okradać moją Polskę, moją Ojczyznę !
Takiego wała !
Jedź sobie na ukrainę lub do rosji i tam wspieraj swoich towarzyszy. Ukryj
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Umiesz wyciągać jakieś wnioski? Pytam się Ciebie co Ci ludzie dobrego mieli z tej rewolucji?? Większą biedę i zamordyzm?? Chcesz tego w Polsce?? Jaśniej Ci już tego nie wytłumaczę jak nie rozumiesz

11


antyciemnogród piotrkowski ~antyciemnogród piotrkowski (Gość)21.05.2014 11:14


Umiesz czytać ze zrozumieniem? Umiesz wyciągać jakieś wnioski? Pytam się Ciebie co Ci ludzie dobrego mieli z tej rewolucji?? Większą biedę i zamordyzm?? Chcesz tego w Polsce?? Jaśniej Ci już tego nie wytłumaczę jak nie rozumiesz

11


POLSKA ! ~POLSKA ! (Gość)21.05.2014 11:18

"antyciemnogrod-piotrkowski" napisał(a):
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Umiesz wyciągać jakieś wnioski? Pytam się Ciebie co Ci ludzie dobrego mieli z tej rewolucji?? Większą biedę i zamordyzm?? Chcesz tego w Polsce?? Jaśniej Ci już tego nie wytłumaczę jak nie rozumiesz


Czego nadal nie rozumiesz ?
Człowieku. Z biedy i śmierci głodowej wyszli.
Cóż trafili pod innego kata.
Teraz Ty mówisz JKM, KNP to zło !
Chwilkę czyżby JKM, KNP nie mówili o Wolności o takiej o jaką walczyli Nasi dziadkowie ?
Chwilka czy to nie Kaczyński wprowadził okupanta do Polski ? Czy to nie Tusk wygnał z Polski młodych Polaków za chlebem ?
Chwila czy to nie Tusk podnosi podatki i zarzyna polską innowacyjność, przedsiębiorczość, polski spryt i chęci ?
Chcesz mi powiedzieć, że rozwalenie UE jest złem ?
Nie kolego rozwalenie UE, rozgonienie Tusków, Kaczyńskich, sekretarzy PZPR siedzących przy korycie od 25 lat i zmieniających szyld z napisem latryna na toi toi jest właściwym kierunkiem działania KNP.
Wolę jak to w domyśle określasz takiego 'okupanta' Wolności jak JKM niż takich sprzedawców Polski jakich mamy od 89 roku.
Ty chcesz dać wybór Polakom albo zdechniecie z głodu, albo Was Tusk lub inny pseudo liberał co zmienia szyld na socjalista zagłodzi, zamorduje wręcz podatkami i wygna jako pucybutów zagranicę Polski.
W Polsce ponad 50% ludzi żyje w biedzie lub nędzy i pogłębianie tego stanu jest według Ciebie argumentem na to by nie oddać głosu na walkę z tym problemem.
Gratuluję logiki i rozsądku.
To niczym jak jakiś jegomość powiedział o empatii nt. JKM i KNP.
Cóż chyba Wam brakuje empatii.
PS: kiedy WS "Bolek" odda 100mln zł 39 mln ludzi no dobra pracującym czyli w 90 roku ok. 15 mln ludzi.
25 lat minęło i jęczy, że nie ma za co żyć kvra mać!

"abc" napisał(a):
Pan Korwin-Mikke stwarza wrażenie idioty. Jego wiedza jest bardzo dziurawa. Artykułuje myśli, jakby miał czkawkę intelektualną. Ale na bezrybiu i rak ryba. Jeśli w czasie wywiadu zostaje zapędzony w kozi róg, zmienia sprytnie temat lub stosuje manewr ataku na pytającego. Sprawdźcie sami. Bardzo "ciekawa" jest opinia tego pana na temat holokaustu i Hitlera


Wiesz ja bym się zastanowił co mówił Geremek na temat żołnierzy Armii Krajowej i z jakimi honorami go czerwoni niedawno i gdzie pochowali.

40


pedro ~pedro (Gość)21.05.2014 11:32

rewolucje kończą się źle ale nie wszystkie, Francja po obaleniu króla przestała być ciemnogrodem jak wówczas sąsiednia Hiszpania, teraz inne czasy, oligarchów nie jest tak dużo, oni raczej szybko będą uciekać helikopterami do Afryki... wystarczy jeszcze trochę zwiększyć rozwarstwienie społeczne i wszystko walnie, a pomoże nam w tym JKM jak wszystko sprywatyzuje, da 500 zł pensji w imię obniżania kosztów pracy!

31


PT ~PT (Gość)21.05.2014 11:37

"" napisał(a):
Ja pójdę, ale na działkę.


Ja wybieram się na RODOS.

21


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)21.05.2014 11:44

Na kogo tu glosować jak barany w zab angielskiego nie kumaja,do koryta sie pchaja po kase by żyło sie lepiej a nasze sprawy maja gdzieś...

40


antyciemnogród piotrkowski ~antyciemnogród piotrkowski (Gość)21.05.2014 11:45

Dom gościa podpisującego się POLSKA. Zabawna jest z tobą rozmowa. Ja tylko napisałem , że rewolucje jak pokazuje historia prawie zawsze kończą się źle i ludzie mają po takiej rewolucji gorzej niż przed. Nie pisząc już o ofiarach śmiertelnych. A ty piszesz że ja popieram komunistów i lewaków, że mówię źle o JKM, że nie chcę wolności. Człowieku żal mi Ciebie bo jad już Ci zalał mózg i całe swoje życie będziesz tylko nienawidził i marudził. Weź się człeku ogarnij. Fajnie było się trochę pośmiać ale z zasady nie dyskutuję z oszołomionymi z nienawiści do wszystkiego i wszystkich ludźmi.

30


blady strach ~blady strach (Gość)21.05.2014 11:47

Blady strach padł na zawodowych wyżeraczy. Gotowi są posłużyć się największym kłamstwem, obłudą i fałszywym świadectwem, byle by tylko otrzymać się przy korycie.Wystarczy spojrzeć na baner wyborczy pana Mazura i porównać go z jego aktualnym wyglądem. Przecież ta fałszywka świadczy o pogardzie dla wyborcy,który ma stać się tylko tępym narzędziem w celu zdobycia koryta.

70


Adamo ~Adamo (Gość)21.05.2014 11:47

"gosc-21" napisał(a):
Na kogo tu glosować jak barany w zab angielskiego nie kumaja,do koryta sie pchaja po kase by żyło sie lepiej a nasze sprawy maja gdzieś...


Głosować na tego który po angielsku umie! A są tacy!

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat