metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
artek ~artek (Gość)02.12.2013 15:49

Może wreszcie wejdą do sejmu mój głos mają na 100%

00


mg ~mg (Gość)02.12.2013 15:50

Kongres Nowej Prawicy to jedyna szansa na normalność
JKM to jedyny polityk, który mówi prawdę prosto w oczy i nic nie obiecuje. Nie będzie natomiast zabierał, jak to robi od 20 lat w Polsce okrągłostołowa mafia

00


jonaszek ~jonaszek (Gość)02.12.2013 16:17

[cytat="LKL"]Mocny kandydat to przecież Janusz Korwin-Mike vel Ozjasz Goldberg
to brzmi bardzo przekonywująco.
Zagrożeniem nie są żydzi, lecz żydokomuna w której rozkosznie gnieździ się wielu "polaków".
Od normalnych żydów powinniśmy się uczyć!
Polak kiedy ma pieniądze natychmiast pędzi aby je wydać, kiedy pieniędzy nie ma, pędzi pożyczyć od żyda a potem złorzeczy bo musi oddać. Stare powiedzenie mówi: " Jak bida to do żyda, jak po bidzie to pocałuj mnie d... żydzie"
Durny ten nasz naród oj durny.

00


bla bla bla ~bla bla bla (Gość)02.12.2013 16:35

"ja" napisał(a):
Mówicie, ze koles, który twierdzi, że powinien być król którego mozna odstrzelic jest normalny? Spoko. Tu przeciez co 4lata Macierewicz wygrywa... ciemnota.


Nie mówi TAK tylko teoretyzuje, że jest to rozwiązanie jakieś ale lepszym jest Republika, więc cytuj konkretnie, a nie pier.olisz bezsensu.
Teraz masz Tuskolandię i jest dobrze?
Chyba tak skoro 5 mln Polaków siedzi na garnuszku w Niemczech, Belgii, Holandii, Wlkp.Brytanii, Irlandii itd.
Tuskolandia szczawiem wysłana

00


luzik ~luzik (Gość)02.12.2013 18:54

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Margines polityki, więcej osób jest w klubie filatelistycznym


Janusz Korwin-Mikke głosi wiele poglądów, z którymi - nie sposób się nie zgodzić. Oczywiście, JKM ma też poglądy, których akceptować się nie da.
Tak czy inaczej, w naszym życiu publicznym JKM znaczy niewiele, bo demokracja, to rządy większości - nawet jeśli składa się ona z idiotów, złodziei alo nieudaczników.
Zakładam się, że gdyby wziąć tak ze sto kółek filatelistycznych i zebrać do kupy inteligencję ich członków, to i tak byłoby za mało, żeby przewyższyć jednego JKM.
Jeśli chcesz podyskutować, przeczytaj chociażby kilka felietonów JKM, które drukowane są w "ANGORZE". Rzuć jakiś konkret - pogadamy.
Jeśli nie chcesz wiedzieć jakie mechanizmy rządzą życiem społecznym i jak można to życie społeczne zorganizować, aby jednostka miała autentyczną podmiotowość - zbieraj znaczki.

00


janusz ~janusz (Gość)02.12.2013 20:23

partia ta sama ale nazwa inna :) i już robi się głośniej o tym człowieku :)

00


dociekliwy ~dociekliwy (Gość)02.12.2013 20:33

"Al-Bundy" napisał(a):
każdy płaci za to z czego korzysta, aczkolwiek jeśli chodzi o służbę zdrowia, to będzie możliwość ubezpieczania się w prywatnych towarzystwach ubezpieczeniowych, które w razie potrzeby pokryją koszty leczenia


Wiadomo już ile będzie tej składki ?

00


oleg ~oleg (Gość)03.12.2013 10:27

"right" napisał(a):


kandydat pracodawców i licealistów nigdy nie wygra, bo jedni są w mniejszości, a drudzy nie mają prawa głosu...

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)03.12.2013 13:18

"dociekliwy" napisał(a):
Wiadomo już ile będzie tej składki ?


A dlaczego Korwin miałby ustalać wysokość składek w prywatnych firmach ubezpieczeniowych? To będzie sprawa tych firm i konkurencji pomiędzy nimi. Dziś też takie ubezpieczenia są już dostępne. Zwróć uwagę, że niektóre zakłady pracy opłacają swoim pracownikom takie ubezpieczenia (ale na ogół dotyczy to tylko leczenia u lekarzy o podstawowych specjalnościach), dzięki czemu pracownik w razie potrzeby nie musi czekać miesiącami do lekarzy NFZ. Nie interesowałem się bliżej, ale obiło mi się o uszy, że miesięczny koszt ubezpieczenia w wersji "full-wypas" to koszt rzędu dwóch stówek z hakiem... Mniej "wypasione" wersje są oczywiście tańsze.

"oleg" napisał(a):
kandydat pracodawców i licealistów nigdy nie wygra, bo jedni są w mniejszości, a drudzy nie mają prawa głosu...


Nie jestem ani pracodawcą, ani licealistą - powtarzasz tylko głupie telewizyjne slogany, jak te o "młodych, wykształconych, z wielkich miast"... Widać niektórymi ludźmi łatwo manipulować.

"luzik" napisał(a):
Oczywiście, JKM ma też poglądy, których akceptować się nie da.


Hmmm, a które uważasz za nieakceptowalne?

00


ja ~ja (Gość)03.12.2013 13:44

"bla-bla-bla" napisał(a):

Wiem
co mówię i będę to powtarzać. Jego poglądy dtyczące kobiet też sa zarabiste. Nigdy nie będzia miał łosu mojego i moich znajomych. Rudy licealista nie starczy:)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat