metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ja123 ~Ja123 (Gość)17.04.2024 17:37

Pani Marleno, co za rozczarowanie Pani postawą. Naprawdę chce Pani, żeby Piotrków był nadal skostniały? Przecież ta konferencja to jedna wielka ściema i widać, kogo Pani wskazuje. Zazdrość, że nie jest Pani w 2. turze? Czy obawa, ze6po zmianie straci Pani stołek?

176


Wiesia z Poprzecznej ~Wiesia z Poprzecznej (Gość)17.04.2024 17:08

Wstyd i żenada. Ale tego można się było po pani spodziewać... chorągiewka ... niestety ale zbyt wiele osób jest kupionych przez obecnego prezydenta i to niestety jest fakt... tylko ludzie którzy chcą dobrze i zmian dla miasta będą głosowali na drugiego kandydata. Wszyscy którzy kochają marazm i nicość na obecnego...

184


antypolityk ~antypolityk (Gość)17.04.2024 17:07

Jeśli dobrze zrozumiałem: nie głosujcie na Stana Tymińskiego, tylko z dwojga złego na Wałęsę. No bo w sumie czy można oddać głos na kogoś, kto nawet nie był w radzie miasta, a ma być prezydentem? Oczywiście, że można. Ale to się może źle skończyć. Chyba jednak lepsze doświadczenie niż świeżość i niedojrzałość.

312


Adam7 ~Adam7 (Gość)17.04.2024 17:03

Zazdrosna Pani, która wcześniej deklarowała walkę ze starym Prezydentem, a teraz chwali doświadczenie - absurd. Oby mieszkańcy zagłosowali za nowym, no chyba że dalej chcą trwać w tym”doświadczeniu”. Tak naprawdę nic nie mam do obecnego Prezydenta, ale mając miasto w samym centrum Polski, przy rozwoju handlu i usług w Polsce i na świecie, Piotrkow dalej jest biedny, bez żadnych perspektyw dla młodych. No ktoś tu zawiódł albo nie miał pomysłu przez kilkanaście lat. No ale ma DOŚWIADCZENIE

171


Arletta ~Arletta (Gość)17.04.2024 14:44

Wstyd mi, że na Panią głosowałam w I turze...jak widać uroda z rozumiem nie w parze. Zagłosuję tym razem za zmianą, bo jak widać u Pani również układ z Chojniakiem...

419


go?ć_maniek ~go?ć_maniek (Gość)17.04.2024 16:48

Po tym oświadczeniu normalnie ani jeden ani drugi kandydat się chyba nie pozbiera. Oceniam, że po takim szoku obaj się pewnie wycofają, bo jak tu walczyć o elekcję bez poparcia Wężykowej. Szok, niedowierzanie.

120


Arek. P. ~Arek. P. (Gość)17.04.2024 16:40

Wstyd dla całej PO. Ja i tak zagłosuje na Pana Wiernickiego. Koniec układów.

104


ep ~ep (Gość)17.04.2024 16:39

U tej pani to ani urody ani rozumu ?

121


Samorzadowiec ~Samorzadowiec (Gość)17.04.2024 16:38

Proszę powiedzieć co Chojniak zrobił dobrego dla miasta mieszksncow?Zrobił dla kolesi Nigdy więcej nieudacznika Wolnyy Piotrkow od kumotorstwa

102


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.04.2024 16:26

Kiedy wreszcie w platformie pójdą po rozum i zrezygnują z Pani

152


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat