metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lucyfer ~Lucyfer (Gość)17.04.2024 15:51

Ja bynajmniej jej wieże

54


Eh. ~Eh. (Gość)17.04.2024 15:44

Czyli w wolnym tłumaczeniu:nie udzielę nikomu poparcia, ale zasugeruję Wam, żebyście zagłosowali na Pana Chojniaka, bo i tak już zaczęłam się z nim dogadywać na wypadek, gdyby wygrał wybory, a nie mogę znieść, że mało znany i młodszy gość zyskał więcej Waszego poparcia, niż ja. W sumie to mam gdzieś zmiany w tym mieście, moje urażone ego jest ważniejsze od Was.

403


Antonio Banderas ~Antonio Banderas (Gość)17.04.2024 15:09

Marlenka to jest kobitka:)

529


Wróżbita ~Wróżbita (Gość)17.04.2024 15:19

Zmiana jest już konieczna, każdy Wam to powie, bo niewiele się tu dzieje, w tym naszym Piotrkowie. Trzeba młodych ludzi do działania gotowych, nowego spojrzenia na miasto i umysłów zdrowych. Stary system się chwieje, trzeszczy pod wpływem młodości, teraz jest ten moment potrzeba jedności. Zróbmy wielką zmianę dla siebie i dzieci, niech nad naszym Piotrkowem znów słońce zaświeci. Niech nowe zastąpi stare, trzeba świeżych ludzi, to dla nas jest ważne, niech nikt się nie łudzi. Inaczej będzie co mamy, życie bez przyszłości, ucieczka młodych z miasta i bezsens starości. W naszych rękach jest przyszłość nas i naszych dzieci, niech świadomy wybór nasze myśli oświeci. Taka moja porada dla mieszkańców Piotrkowa, wierzę że nasza mądrość jest na to gotowa.

304


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)17.04.2024 14:17

Ręce opadły, nigdy więcej już nie dostanie Pani mojego głosu

547


al ~al (Gość)17.04.2024 15:01

Pani Agnieszko , panie Janik nie idźcie tą drogą , poprzyjcie , dajcie szanse na zmianę prezydenta.

264


Głosujmy za zmianą ~Głosujmy za zmianą (Gość)17.04.2024 14:50

Zagłosujmy za zmianą i świeżością. Po co tkwić w tej stagnacji przez kolejną kadencję? Wszyscy, którzy głosowali w I turze przeciwko Chojniakowi chcą zmiany więc zagłosujmy tak i teraz. Może młody, może niedoświadczony ale od tego jest rada by ze sobą również współpracować, trzeba dać szansę. Z Chojniakiem doświadczenie daje tylko punkt dla "niedasizmu".

343


Ja ~Ja (Gość)17.04.2024 14:25

Jak Marlena ma poprzeć Julka skoro usunęła Go z listy. Duma na to nie pozwala. Szkoda, że nie chce dobrze dla miasta tylko liczą się partyjne zagrywki. Teraz dała się poznać jako karierowiczka a nie lokalna patriotka. Kolejny plus dla Julka, że już nie jest w to umoczony.

446


pytanie ~pytanie (Gość)17.04.2024 13:20

Czy Juliusz Wiernicki startował w wyborach parlamentarnych w 2023 do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej i jest członkiem Koalicji Obywatelskiej ?

814


Agata bez odbioru ~Agata bez odbioru (Gość)17.04.2024 14:37

p. Marleno już nie chce Pani zmiany Piotrkowa? Już nie chce Pani odsunąć obecnego włodarza od stołka? Głosowałam na Panią w I turze, ale teraz się zawiodłam, niektóre plotki ziarenko prawdy w sobie mają, młody Panią pokonał i trzeba unieść się honorem? Głosuję na p. Juliusza by w końcu ten Chojniak się odklei od stołeczka i na dno pójdzie całe kolesiostwo łącznie Pani układem.

313


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat