metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
emeryt ~emeryt (Gość)17.04.2024 22:33

Pani Marleno jest Pani niewiarygodna. Podczas ostatniej kadencji w radzie miejskiej i w czasie kampanii wyborczej opowiadała się Pani zadecydowanie za zmianami dla Piotrkowa Tryb. Teraz dokładnie widać, że to wszystko to było tzw. ŚCIEMA. My mieszkańcy nie damy się na to nabrać. Nie interesują nas "układziki". Mieszkańcy zasługują na pozytywne zmiany, których brakuje od 18 lat.

345


cvxbgd ~cvxbgd (Gość)17.04.2024 14:03

Pani Marleno, nie jestem Pani zwolennikiem, ale po tej decyzji już jestem

836


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)25.04.2024 11:57

Co się teraz (25 kwietnia 2024 roku) dzieje z panią Marlenką?

00


go?ć_mieszkanka ~go?ć_mieszkanka (Gość)17.04.2024 18:35

Ja głosuję na Krzysztofa Chojniaka

1622


oj oj... ~oj oj... (Gość)23.04.2024 13:49

Trzeba odsunąć KCH pod warunkiem, że wygram JA. Jeśli nie JA, to nie, bo z Wiernickim w kolejnych wyborach nie wygram.

11


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)19.04.2024 16:43

Skoro tak napierniczacie na panią Marlenę, to pomimo, że nie jest z mojej bajki, popieram Ją w 100%. Właśnie w taki sposób postępuje polityk z krwi i kości. Nie narzuca swojego poglądu elektoratowi i pozostawia jemu wolną wolę. Pani Marlena - jeśli czyta Pani ten mój komentarz - pozdrawiam Panią z całego serca i życzę Pani wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym, jak i osobistym.

32


sowa ~sowa (Gość)19.04.2024 15:35

Wzrok sięga jedynie do czubka własnego nosa, nie ma co się obrażać na demokrację !!!!!!

31


trzeźwy ~trzeźwy (Gość)19.04.2024 15:14

Tak, mamy przedziwną sytuację.
Otóż Pan Marlena z PO, która od lat atakowała Chojniaka, teraz wskazuje, żeby na Chojniaka głosować.
Pan Łukasz z PiS krzyczał na wiecu "Pogonimy Chojniaka !". Teraz PiS zaleca, żeby na Chojniaka głosować.
Jednak PiS popierając Chojniaka poparł (dawniej) "swojego" człowieka, a PO nie poparła niedawno "swojego" Juliusza. To jest upadek moralny piotrkowskiej Platformy. Dno dna.

42


mistral ~mistral (Gość)19.04.2024 14:24

To już jest początek końca kariery politycznej pani Marleny. Mieszkańcy czują się oszukani i napewno to zapamiętają. Jak Pani będzie teraz mogła spojrzeć im w oczy?

42


ja ~ja (Gość)19.04.2024 12:34

Polityka, to sztuka układania się. I czasem - wybierania mniejszego zła. Pani i pani ekipa o tym nie wiecie?

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat