metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Bożena ptb ~Bożena ptb (Gość)17.04.2024 16:19

Pani Marlena sama się gubi w tym co mówi. Dla mnie to nie jest wiarygodna osoba której można zaufać. Ja głosuję na pana Juliusza bo mam już dość tego miasta, chce zmian

141


2018 się przypominam ~2018 się przypominam (Gość)17.04.2024 16:18

Pani Marleno, co się stało, że podczas debaty w 2018 roku stała Pani po tej samej stronie co Juliusz Wiernicki, a nagle zmienia Pani front? Przecież sama Pani wspomniała o "zarządzaniu miastem jak przedsiębiorstwem" a teraz jednak opowiada się Pani za samorządem?

132


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)17.04.2024 16:15

Przegrała to ma wywalone nawet ten cały Trela nie pomógł oj ciekawe dlaczego.

111


laczek ~laczek (Gość)17.04.2024 16:14

Trochę wstyd że nie poparła kolegi z PO, trochę to obciach. Pewnie wyczekuje na wynik i wtedy zadziała...

103


go?ć_milena ~go?ć_milena (Gość)17.04.2024 16:06

Ja bynajmniej jom lubie

28


Gość gość ~Gość gość (Gość)17.04.2024 16:06

Pani Marlenie już podziękujemy w poprzednich wyborach się Pani popisała. A teraz czysta zawiść w Pani słowach

140


rozumiem, że ~rozumiem, że (Gość)17.04.2024 16:00

Pani Wężyk-Głowackiej ciężko przełknąć żabę jaką stał się Pan Wiernicki. Musiała zwołać konferencję, żeby oznajmić, że tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia. Dziwne, że nie na tle kominów z ciepłowni. Niech się już Pani nie ośmiesza.

182


wieżaciśnień ~wieżaciśnień (Gość)17.04.2024 14:28

No cóż głos rozsądku. Wybór mamy miedzy dwoma złymi kandydatami z jednej strony K.Ch który wiadomo jaki jest a z drugiej strony niby młody inny ale przez kogo sterowany. Pytanie zasadnicze kto dał mu takie pieniądze na kampanie i co w zamian oczekuje. Chyba lepiej nie iść na wybory i za 2 lata wygranemu jak będzie żle rządził zrobimy referendum. Przy niskiej frekwencji próg referendalny też będzie niski

828


Sebix ~Sebix (Gość)17.04.2024 15:58

A dlaczego pani Wężyk miałaby popierać pana niedoświadczonego skoro jego środowisko rozpowiada wokół,że on nie jest związany z żadną partią????
Skoro nie jest związany z KO to dlaczego kandydat KO miałaby go popierać???
Kto wie kto stoi za tym młodym i jakie ma pomysły???

58


mieszkaniec miasta ~mieszkaniec miasta (Gość)17.04.2024 15:55

Przecież to ewidentne poparcie dla Chojniaka! Cytuję wypowiedź: "Na pierwszym miejscu stawiam szeroko pojętą wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie" - czy Pani Marlena ma mieszkańców za idiotów? Mogła się lepiej wcale nie wypowiadać - ale jak widać układanki z dotychczasową władzą i tradycyjnie "JA" jest dla niej najważniejsze. Kompromitacja wg mnie totalna i porażka pani Wężyk. Błagam tych, którzy piszą, że to głos rozsądku o czytanie między wierszami. To nie takie trudne. Drugi raz Julek dostał od niej w twarz. Będę o tym pamiętał. Państwu też to sugeruję.

160


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat