metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mirosław ~Mirosław (Gość)18.04.2024 15:53

Ja głosowałem na Panią Marlenę i jestem teraz tak zły że to zrobiłem, zapamiętam to i nigdy już nie zagłosuję na Panią. Tak właśnie się traci wyborców. Głosuję w niedzielę na Pana Wiernickiego.

131


trzeźwy ~trzeźwy (Gość)17.04.2024 17:22

Brawo. Bardzo się cieszę, że pani Marlena nie wskazuje swoim wyborcom na kogo teraz oddać głos. Przecież wyborcy mają swoje zdanie.
Żałosne jest np. wskazywanie "właściwych" kandydatów przez księży. Tu widać, że kler traktuje swoje owieczki dosłownie, tzn. jak stado bezmyślnych owiec, które pies pasterski musi szczekaniem zaganiać we właściwą stronę.

1921


Z rakowskiej prowinc ~Z rakowskiej prowinc (Gość)18.04.2024 18:21

Pani Marlena juz jest skończona politycznie. Moim zdaniem powinna zostać wyrzucona z platformy. A oszukani mieszkańcy zapamiętają i ocenią przy następnych wyborach. To juz niestety bedzie ostatnia kadencja pani Marleny.

132


marian b ~marian b (Gość)18.04.2024 19:47

Pani Marlena nie ma klasy , nie nadaje się do polityki. Obraza za startowanie przez Pana Wiernickiego na prezydenta bez zgody partii jest żenująca. Skoro już naruszył dyscyplinę partyjną to trzeba było go ukarać za samowolę po wyborach ale teraz należało go poprzeć. Pani podobnie jak Pani Chojnacka jesteście kolejnym dowodem na to ,że kobiety nie nadają się do polityki.

101


Gosc 007 ~Gosc 007 (Gość)17.04.2024 19:57

Chojanik jak został prezydentem też dużo nie wiedział. Wiernicki się nauczy. Z pewnością parę razy się sparzy ale może coś z tego będzie. Chojniak to już katastrofa. Gorzej być nie może. Będę głosować na Wiernickiego.

210


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)18.04.2024 05:29

Skończyło się Wow Harrym Potterem, mlody się już przejadł,z każdym dniem rosną szansę na kolejną kadencję obecnego Prezydenta
Głosujemy na Krzysztofa

027


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.04.2024 21:52

Dlaczego Chojniaka nie było na debacie w TVP3 Łódź?

141


mam pytanie ~mam pytanie (Gość)17.04.2024 13:46

Ta pani i J.Wiernicki , oboje chyba są członkami Koalicji Obywatelskiej ? on nie startował czasem w 2023 do sejmu z tej partii ?

132


zawiedziony. ~zawiedziony. (Gość)19.04.2024 09:50

Jestem oburzony i zniesmaczony a tak jej ufałem. Jak spotkam panią Marlenę na mieście powiem jej to wszystko w oczy. Pani Marleno wstyd do ludzi teraz wychodzić naprawdę.

71


Waszky ~Waszky (Gość)19.04.2024 09:52

Hey Piotrków! Możemy mieć naprawdę fajnego NOWEGO Prezydenta! Wystarczy chcieć i zagłosować ! Dajmy sobie szansę!

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat