metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pacjentka ~pacjentka (Gość)04.06.2014 07:46

Szpital z najwyższymi standardami a pacjentów traktują jak przedmiot ,żeby dowiedzieć się gdzie jest izba przyjęć najlepiej spytać pacjentów ,bo personel kieruje w cztery strony świata.Żeby odebrać pacjenta z izby trzeba nie wiem na rękach nieść ,bo dojazd mają tylko karetki.Nie mówiąc już o tym jak się personel odnosi do pacjentów.Jedna wielka porażka

133


ddd ~ddd (Gość)04.06.2014 08:21

Wiecie co mogą sobie zrobić z tym certyfikatem? Myślę, że się domyślacie :)

73


Jolka ~Jolka (Gość)04.06.2014 08:21

Na jakiej podstawie przyznaje się takie certyfikaty? Chyba tylko na podstawie papierologii. Bo rzeczywistość pozostawia wiele do życzenia. Nie mam dobrego zdania o tym szpitalu i nikomu nie życzę, aby tam musiał się leczyć.

123


Agnieszka ~Agnieszka (Gość)04.06.2014 08:23

Dlaczego w hotelu Agat? Nie mozna w szpitalu ? Kto zapłaci za tą imprezę ? Z pewnością podatnicy !

122


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)04.06.2014 08:24

Pytanie za co? ,za to niedbalstwo arogancje i wymadrzanie sie lekarzy.Nic nie potrafią pomoc ,sam ostatnio na ostrym dyżurze bylem z zona kilka godzin,absolutnie nic nie pomogli do tego wyniki badań krwi wziete z sufitu ,dopiero na wlasna reke powtarzalismy to w przychodni i nie potwierdzily sie wcale a te ze szpitala nastraszyly tylko.Szpital osiagnol dno moim zdaniem .Nie pomoże miła i sympatyczna obsuga pielegniarek skoro lekarze to gbury a w dodatku nie slucha sie pacjenta wcale bo on wie lepiej.Nie życzę nikomu tam trafić.

113


MR ~MR (Gość)04.06.2014 10:40

Śmiechu warte o co tu chodzi ?Dostałem tam diagnozę bez badania i kazano mi czekać do sierpnia na miejsce w szpitalu gdyby do tego czasu mi nie minęło.Oto Polska

42


P51 ~P51 (Gość)04.06.2014 10:44

"pacjentka" napisał(a):
Jedna wielka porażka


A najgorsze jest to,że wszystko za darmo... ;->

32


gość ~gość (Gość)04.06.2014 11:52

Najgorsze jest to, że nic nie jest za darmo!!!! Ktoś nie rozumie, że w obecnych czasach nic nie jest za darmo!!!!Całe życie płacę składki (nie wiem po co), a leczyć muszę się prywatnie. Nie oszukujmy się, pobyt w szpitalu też kosztuje!

32


ziom ~ziom (Gość)04.06.2014 12:33

Paranoja !!!
Co daje ten certyfikat pacjentom ,personelowi?
Nic, kompletnie nic!!!

42


P51 ~P51 (Gość)04.06.2014 12:59

"gosc" napisał(a):
Całe życie płacę składki (nie wiem po co), a leczyć muszę się prywatnie. Nie oszukujmy się, pobyt w szpitalu też kosztuje!


Święta racja!
Owe składki ( za przeproszeniem "zdrowotne" ) płacimy na rzecz Narodowego Funduszu Zdrowia,ale do kasy ZUS ... Dlaczego?
Ano, państwo goli nas niemiłosiernie ( ZUS, podatki), , obiecuje nam złote góry, a po cichu NFZ wydziela skromne ochłapy zatrzymując dużą część na swoją szkodliwą działalność...
Ale jak ktoś pyta,to dostaje od państwa odpowiedź-przecież płacisz składkę zdrowotną,więc należy ci się od ręki i ZA DARMO. O takie "darmo" mi chodziło. O "darmo" ,ale w limicie świadczeń.
Dlaczego nikt nie psioczy na organizatora całego zamieszania - państwo , tylko na lekarzy,którzy wystawieni są na pierwszy cios od pacjentów.Proszę się nie dziwić,że nie tryskają humorem...

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat