metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kos ~Kos (Gość)23.11.2014 22:02

Po tym spotkaniu widać, że pan z Wapienników swoją ulotką przybił ostatni gwóźdź do trumny. SB teraz otrzyma jeszcze mniej głosów niż w pierwszej turze.

135


jugo ~jugo (Gość)23.11.2014 22:05

"wyborca" napisał(a):
jazgoczącym i pełnym nienawiści tłumem; trzymam za Pana kciuki

To gdzie byli zwolennicy burmistrza ? Wstydzili się przyjść na spotkanie ?

75


psycholog ~psycholog (Gość)23.11.2014 22:08

"sulejowianka" napisał(a):
Całkowita porażka SB, Mazur uciekł.

To prawda. Obserwowałem go i widać było, że nie chce brać udziału w agonii, a tym bardziej, że usłyszał kilka ciekawostek.

114


sul ~sul (Gość)23.11.2014 22:08

"Piotr.Covianin" napisał(a):
a jakie są fakty?


takie, że miasto i gmina mówią DOŚĆ

114


Głos młodych ~Głos młodych (Gość)23.11.2014 22:09

Na dzisiejszym zebraniu pan Stanisław przekonał nas tylko, że nadchodzi czas na zmianę warty. Nie ma perspektyw dla młodzieży, wszystko załatwia się na bokach, a sam burmistrz nie szanuje swoich wyborców gdyż nie potrafi odpowiedzieć na pytania, a mydli im oczy opowiastkami nie na temat. W jakiej gminie my żyjemy? Obudźmy się!

137


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga23.11.2014 22:11

"ze-wsi" napisał(a):
Niech S. Baryła nie myśli, że na wsi głupi ludzie mieszkają.Już się najedliśmy jego gruszek na wierzbie.Taki pewny siebie był tyle lat, a teraz tak nieuczciwie walczy? O ludzi? Nie, o kasę i stołki dla swoich!Głosujemy na W.Ostrowskiego, zmiany są konieczne! Ktoś tu pisze bzdury ,że nauczyciel nie nadaje się na burmistrza i oszczerstwa, że musiał się zwolnić ze szkoły.Już świta SB nie ma innych argumentów to stosuje niskie chwyty.A jakim wykształceniem i czym może się wykazać SB? Tylko tym, że coś tam "musiał" tylko mu nie wyszło.Nie chcemy marionetki, chcemy człowieka, za którego na pewno nie będziemy się wstydzić.Człowieka honoru i ambicji, jakim jest Ostrowski i jakim zawsze był.Jesteśmy za W. Ostrowskim!Nie chcemy już nawet słyszeć O S. Baryle.


Jeżeli o honor to słyszałem różne opinie o p. Ostrowskim ale nie chcę puszczać dalej plotek
Nauczyciele - z danych historycznych i statystycznych nie najlepsi samorządowcy.
Wiele opinii słyszałem ,że p. Ostrowski preferuje "miasto" Sulejów a reszta gminy jest dla niego nieważna.
Dlaczego w Sulejowie mają być "fontanny" wodotryski piękne wizualizacje a w innych miejscowościach nie ma chodników kanalizacji i latem brakuje wody w w wodociągu.
Nikt nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytania. Czy te fakty są prawdziwe czy nie?

613


wyborca ~wyborca (Gość)23.11.2014 22:27

dlaczego na stronie BIP powiatu nie ma wyników ile poszczególny kandydat otrzymał głosów

80


luzik luzikranga23.11.2014 22:50

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
odpowiadamy na uprzejmą prośbę o sprecyzowanie


Nie szczekaj, kiedy szczekać nie wypada. Choć jestem człowiekiem prostym, to nie jestem prostakiem i zasadę tę doskonale znam oraz staram się stosować w praktyce. A jak jest z tobą?

"strazak-sam" napisał(a):
robi się różne głupoty


Wymyśliłeś to na takiej specjalnie wyprofilowanej misce z porcelitu, którą montuje się z reguły w pomieszczeniu zwanym łazienką? Twój wpis godny jest wytrawnego negocjatora, lojalnego i skutecznego działacza... Poprzednie raczej też...

Komentarz był edytowany przez autora: 23.11.2014 22:51

16


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)23.11.2014 23:08

"luzik" napisał(a):

Luziku, wiesz dużo na temat tej kopalni. Może jesteś jej właścicielem, który za brudną (śmieciową) forsę pozwala składować tam odpady? O co chodzi z tymi "głupotami"? Czyżby ten temat był bardzo niewygodny dla ciebie?

61


sul ~sul (Gość)23.11.2014 23:09

"Piotr.Covianin" napisał(a):
Nikt nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytania. Czy te fakty są prawdziwe czy nie?


może już wszyscy śpią?

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat