metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
hmmmm ~hmmmm (Gość)23.11.2014 14:01

"lepsze-jutro" napisał(a):
Stasiu Londyn jest za Tobą rodzina zagłosuje nie bój nic:)


a co praca w Londynie na zmywaku już zbrzydła?
obudź się bo śnisz

91


luzik luzikranga23.11.2014 14:51

"strazak-sam" napisał(a):
sam robisz w gacie


Ja? Ja walę do kibla (to taka specjalnie wyprofilowana miska z porcelitu, którą montuje się z reguły w pomieszczeniu zwanym łazienką - gdybyś nie wiedział). I mam w nosie to, kto ciebie albo innego nawiedzonego zaprowadzi przed sąd.

14


strażak sam ~strażak sam (Gość)23.11.2014 15:08

"luzik" napisał(a):
Ja? Ja walę do kibla (to taka specjalnie wyprofilowana miska z porcelitu, którą montuje się z reguły w pomieszczeniu zwanym łazienką - gdybyś nie wiedział). I mam w nosie to, kto ciebie albo innego nawiedzonego zaprowadzi przed sąd.


jaka wyszukana retoryka...

70


kazel ~kazel (Gość)23.11.2014 15:15

kiedy jest to spot6kanie ze Stanisławem i gdzie?

13


sul ~sul (Gość)23.11.2014 15:38

dzisiaj, 16.00, OSP Sulejów

31


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga23.11.2014 16:10

"sulejowianka" napisał(a):


Czy to prawda ,że p. Ostrowski prowadził własną działalność gospodarczą bez sukcesów ?
Czy to prawda,że z poprzedniej szkoły musiał się zwolnić?
Czy to prawda,że ma zlikwidować podatki,i czy po tym jak go wybiorą stwierdzi,że finanse gminy są w złym stanie to je pozostawi albo i zwiększy?
czy to prawda,że p. Ostrowski kosztem pozostałej cześć gminy będzie inwestował tylko w "miasto" Sulejów?

614


luzik luzikranga23.11.2014 16:21

"strazak-sam" napisał(a):
jaka wyszukana retoryka...


Tylko nie popuść z tego wrażenia !

15


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga23.11.2014 16:30

"mike" napisał(a):
Wybierzemy sobie Ostrowskiego i będziemy mieć burmistrza jak potrzeba. Żadne plugastwa i donosy tego nie zmienią.


Nauczyciele są najgorszymi samorządowcami. Gmina to specyficzne przedsiębiorstwo i trzeba się znać na zarządzaniu . A podobno p. Ostrowskiemu zarządzenie nie szło najlepiej? Prawda to czy nie?

818


didzej ~didzej (Gość)23.11.2014 16:44

stanisłąw jedt bardziej merytoryczny pod kazdymn wzgledem

714


kaczaj ~kaczaj (Gość)23.11.2014 16:53

stasiek górą

1116


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat