metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
on ~on (Gość)22.11.2014 19:52

ludzie ale piedzielicie glupoty na pana Stanisława B. Czym wam zawrocił w glowie ten Ostrowski ta sciezka linowa nad zalewem , poglebieniem pilicy pzeciez to nie jest wlasnosc gminy i on z tym nic nie zrobi bo nie moze a z tego co wiem to wlasciciel tych mosci nie zgodzi sie na to chyba ze zasłynal wam tym ze jak byl nauczycielem na piomie w szkole to go za alkochol wyrzucili . A do mieszkancow WSI mam posbe zeby nie dopuscili Ostrowskiego do uzedu bo juz nic nie dostaniecie bo wszystko bedzie pchane do sulejowa a Wioski nic nie dostana Zastanowcie sie i glosujcie na pana Stanisłąwa B. Bo on duzo zobił w miescie i na Wsiach sami wiecie o tym dobrze a dajecie sie manipulowac panu Ostrowskiemu, przeciez on wyaznie powiedzial po co na WSIACH asfalt to tylko wies i po co jednostki OSP niech sie same utzymuja bo on pieniedzy dawal nie bedzie na utrzymanie jednostek OSP na WSIACH

810


onn ~onn (Gość)22.11.2014 19:56

NA dodatek pani Miskiewicz popiera go a przyznala sie ze z jej komputea byl opisany pan Marek M. y jej i jednego pana y Bialej niejakiego M.K. pseudonim (BOCIAN)nie glosujcie na ostrowskiego

414


ziomal ~ziomal (Gość)22.11.2014 20:03

jak tak było, to on jest wprost dla tego urzędu stworzony,
witamy w klubie

"on" napisał(a):
ludzie ale piedzielicie glupoty na pana Stanisława B. Czym wam zawrocił w glowie ten Ostrowski ta sciezka linowa nad zalewem , poglebieniem pilicy pzeciez to nie jest wlasnosc gminy i on z tym nic nie zrobi bo nie moze a z tego co wiem to wlasciciel tych mosci nie zgodzi sie na to chyba ze zasłynal wam tym ze jak byl nauczycielem na piomie w szkole to go za alkochol wyrzucili . A do mieszkancow WSI mam posbe zeby nie dopuscili Ostrowskiego do uzedu bo juz nic nie dostaniecie bo wszystko bedzie pchane do sulejowa a Wioski nic nie dostana Zastanowcie sie i glosujcie na pana Stanisłąwa B. Bo on duzo zobił w miescie i na

44


oburzony ~oburzony (Gość)22.11.2014 20:07

"on" napisał(a):
A do mieszkancow WSI

Jakie jeszcze paszkwile wymyślicie na Ostrowskiego ? Strach u d.... tak wielki, że mózgi wam się lasują. Zero honoru, zero godności, chamstwo i słoma z butów wychodzi. Ten strach pokazuje jak potężne interesy są zagrożone, że gotowi są, aby zostać u koryta zrobić każde świństwo każdemu człowiekowi. Tylko Ostrowski może to przerwać. Teraz dopiero zrozumiałem jacy ludzie rządzą gminą Sulejów.

173


paracelsus ~paracelsus (Gość)22.11.2014 20:08

po jakiemu to jest napisane? klawisze ci dzieci z kompa zabrały?

"onn" napisał(a):
NA dodatek pani Miskiewicz popiera go a przyznala sie ze z jej komputea byl opisany pan Marek M. y jej i jednego pana y Bialej niejakiego M.K. pseudonim (BOCIAN)nie glosujcie na ostrowskiego

102


święty spokój ~święty spokój (Gość)22.11.2014 20:29

Jeszcze tylko tydzień, a potem wszystko się uspokoi, emocje opadną.

120


sulejowiankaaa ~sulejowiankaaa (Gość)22.11.2014 20:36

Widzę, ze ktoś już tutaj poruszył temat tej propagandowej ulotki p. Pacha. Widać, że boi się on p. Ostrowskiego. I słusznie ;) Poza tym w tej całej ulotce nie ma prawdziwych informacji. Pach próbuje po prostu nabruździć p. Ostrowskiemu.

175


lusia ~lusia (Gość)22.11.2014 20:44

Do Dzidzi1:W Przygłowie mamy 2 szkoły,a ja pisałam o gimnazjum i wiem,że tam pracuje,ponoć na razie na zastępstwie za panią na zwolnieniu chorobowym i wiadomo,że jeżeli ta pani nie wróci to pani F zostanie,też bym tak chciała......chamstwo i jeszcze raz chamstwo.

64


Twardziel ~Twardziel (Gość)22.11.2014 20:52

Leci teraz serial ,,Ranczo,,zobacz jeden i drugi jaki efekt w wyborach daje jad i opluwanie przeciwnika.Niech walczą zainteresowani na argumenty ,bo sam nie wiem na kogo głosować. Wiadomo co było ,a gruszek na wierzbie nie będzie, ani manna z nieba nie poleci.Pan B. może iść na emeryturę,a jego przeciwnik idzie po trupach, bo nie ma alternatywy.Nie podoba mi się opluwanie -walka czysta.

813


twardziel ~twardziel (Gość)22.11.2014 21:04

Leci ,,Ranczo,,zobacz jeden z drugim do czego prowadzi brudna gra w internecie.Niech walczą sami .Wiemy co mamy ,a co będzie to zobaczymy.Pan O.gra bardzo nieładnie.Byłem na spotkaniu w straży wiadra pomyj.

817


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat