metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)23.11.2014 23:30

"Piotr.Covianin" napisał(a):
a jakie są fakty?


"Efekty" są widoczne własnie w naszej gminie.

80


zawiedziony ~zawiedziony (Gość)23.11.2014 23:34

Drodzy wyborcy Pani Kasi Miśkiewicz. Byłem dzisiaj na spotkaniu z Panem Baryłą (na tym spotkaniu była również Pani Kasia) i dzisiejsze oświadczenie Pani Kasi, iż przekazuje wszystkie swoje głosy na rzecz Pana Wojciecha, dla ludzi trochę myślących wzbudza pewne podejrzenia. Zastanawia me fakt, że Pani Kasia zrzekła się wygranej na radną powiatu na rzecz Pana Michalczyka (ja oddałem na Panią głos a nie na tego Pana). Czyżby zaczynała się nowa polityka kadrowa w urzędzie. Po co Pani startowała jeżeli nagle dochodzi Pani do wniosku, że nie ma Pani na to czasu. Ale ja Panią rozumiem, stanowisko zastępcy Burmistrza jest lepiej płatne. Jeżeli Pan Wojciech wygra będę z niecierpliwością oczekiwał CZASU NA ZMIANY kadrowe w urzędzie. Zastanawiam się dlaczego mieszkańcy Sulejowa tak bardzo stawiają na Pana Wojciecha, czym on się tak zasłużył dla miasta, ja osobiście dostrzegłem tylko jedno STOP ODPADOM, za co mu dziękuję, ale to ma być główny i jedyny powód oddania na Niego głosu? Jeżeli wygra wybory z niecierpliwością oczekuję na ten przepiękny kompleks rekreacyjny na Pilicą, tylko niech się później nie tłumaczy, że brakło pieniędzy, bo on sam to napisał (nawet pokazał zdjęcia) i mam nadzieję że przed opublikowaniem gazety analizował możliwości finansowe gminy. Ja jeżeli mogę podpowiedzieć Panu Kandydatowi zrobiłbym jeszcze kolejkę górską z każdej dzielnicy Sulejowa z metą pod TESCO. Myślę, że ludziom się to bardzo spodoba, papier wszystko przyjmie.
ps Pani Aniu jak ktoś panią chciał przejechać samochodem to powinna Pani spisać nr rejestracyjny i zgłosić sprawę na policję a nie mieć pretensje do Pana Burmistrza jakby to on był kierowcą tego pojazdu i zajmować nasz cenny czas na spotkaniu.

1014


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)23.11.2014 23:34

"luzik" napisał(a):
Choć jestem człowiekiem prostym, to nie jestem prostakiem i zasadę tę doskonale znam oraz staram się stosować w praktyce. A jak jest z tobą?


Czy dopuszcza Pan choć raz na jakiś czas do siebie myśl, że może się Pan mylić w swoch ocenach? Np. co do samego siebie. Bo czyż odpowiadając w taki sposób - naprawdę uważa Pan, że nie jest Pan prostakiem?
No dobrze, może słowo "prostak" nie jest tu najlepszym słowem...

111


realnie ~realnie (Gość)24.11.2014 06:22

"zawiedziony" napisał(a):

Skoro byłeś na tym zebraniu to te wszystkie pytania mogłeś zadać tym osobom, a nie siedzieć z podkulonym ogonem, a teraz sobie poszczekujesz ?

"zawiedziony" napisał(a):
Pani Kasia zrzekła się wygranej na radną powiatu na rzecz Pana Michalczyka

Dlaczego kłamiesz ? mogłeś się spytać jej osobiście i przyznać się, że dałeś jej swój głos tylko co na to powiedziałby twój burmistrz ?

"zawiedziony" napisał(a):
Ja jeżeli mogę podpowiedzieć Panu Kandydatowi

nikt cię nie prosi o podpowiedzi, mogłeś sam startować na burmistrza.

"zawiedziony" napisał(a):
s Pani Aniu jak ktoś panią chciał przejechać samochodem to powinna Pani spisać nr rejestracyjny

czy umiesz słuchać ze zrozumieniem ?
Pan burmistrz na tym spotkaniu widać było, że nie był zainteresowany potępieniem czynu tego pana z Wapienników.

192


J23 ~J23 (Gość)24.11.2014 06:41

Podsumowując wczorajsze zebranie można powiedzieć tyle, że jakoś jeszcze ten tydzień przemęczymy się ze starym burmistrzem. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że przy oczyszczalni ścieków zafundowano nam kolejny śmietnik. Kiedyś ta gmina słynna była z powodu turystyki, a obecnie z powodu śmietników.

1710


pociotek baryly ~pociotek baryly (Gość)24.11.2014 06:59

Stasiu do boju:)garncarska za Tobą

1413


uczestnik ~uczestnik (Gość)24.11.2014 07:04

Wczorajsze zebranie to totalna porażka jaśnie nam panującego. Gdzie był jego dwór, stworzony przez 12 lat. Prócz żenującego spektaklu byłej radnej Rożnowskiej ( odpowiednio podsumowanej przez salę ) nikt z radnych nie próbował burmistrzowi pomóc, a przecież miało to być spotkanie także z byłymi radnymi. Gdzie był najwierniejszy z wiernych radny Jacek Ciapała ? Czy wszyscy już stwierdzili, że nie da się uratować burmistrza ? Tak to w życiu bywa, że gdy okręt tonie i kolejne sprawy wypływają na wierzch wszyscy się ewakuują, a kapitan zostaje sam. O przepraszam zapomniałem zostały jeszcze ulotki firmy z Wapienników. Na koniec dodam, że na zebraniu nawet panie emerytki co pierwotnie były za burmistrzem w końcu zmieniły zdanie widocznie pod wpływem dawki informacji.

1810


 atari ~ atari (Gość)24.11.2014 07:20

Drodzy wyborcy Pani Kasi Miśkiewicz. Byłem dzisiaj na spotkaniu z Panem Baryłą (na tym spotkaniu była również Pani Kasia) i dzisiejsze oświadczenie Pani Kasi, iż przekazuje wszystkie swoje głosy na rzecz Pana Wojciecha, dla ludzi trochę myślących wzbudza pewne podejrzenia. Zastanawia me fakt, że Pani Kasia zrzekła się wygranej na radną powiatu na rzecz Pana Michalczyka (ja oddałem na Panią głos a nie na tego Pana). Czyżby zaczynała się nowa polityka kadrowa w urzędzie. Po co Pani startowała jeżeli nagle
....jeżeli glosowałeś na Panią Kasię i jesteś za zmianami w naszym mieście to o co właściwie masz do niej pretensję?
Przecież piastując stanowisko burmistrza lub jakiekolwiek inne ma bezpośredni wpływ na to co się tu będzie działo w przyszłości. Poza tym powinieneś mieć świadomość ,że twój kandydat na którego glosowałeś wkracza w sferę polityki która zaś jest umiejętnością zawierania sojuszy które to prowadzą do osiągnięcia zamierzonych celów zawartych w programach wyborczych.Więc nie miej do Pani Kasi o to pretensji bo jeśli jej zaufałeś to miałeś jakieś konkretne przesłanki a jeśli ona jest osobą uczciwą i szlachetną to z pewnością Cie nie zawiedzie.

187


czarek ~czarek (Gość)24.11.2014 07:39

Tylko Ostrowski!!

1811


piasta ~piasta (Gość)24.11.2014 07:57

tylko Stanisław konecka za Toba do boju jeszcze nic straconego:)podniecaja sie tym WO jakby miał zbawic Sulejów a jest zwykłym kuglarzem

1220


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat